2024’ün İlk Çeyreğinde 1 Doları 15 Dolara Çevirecek Coinler

0
119

2024 için beklentilerin alevleri parlıyorken, deneyimli kripto meraklıları, Q1’in büyük bir büyüme çeyreği potansiyeline sahip olduğunu biliyorlar. Ancak dikkatinizi çeken milyonlarca token varken, muhtemelen oyun değiştirebilecek 15 dolarlık potansiyel bir getiri şansı için değerli 1 dolarınızı nereye koymalısınız? Cesur yatırımcı, endişelenmeyin, çünkü size potansiyel olarak %1400 artış sağlayabilecek üç token sunuyoruz; Tellor Tribitutes (TRB), Retik Finance (RETIK) ve Bonk (BONK).

Bu, 2024’ün ilk aylarında yatırımcı portföylerini patlatacak özenle seçilmiş bir üçlüyü temsil ediyor.

Retik Finance (RETIK)

Yükselen bir yıldız olan Retik Finance (RETIK), dinamik merkezi olmayan finans (DeFi) alanında kendini kanıtlamış durumda. Presale’de toplamış olduğu etkileyici 4 milyon dolarlık fon ile Retik Finance, 2024’te önemli ve iddialı bir yıl geçirecek gibi görünüyor ki bu, DeFi pazarında bir paradigmayı değiştirebilir. Retik’in presale başarısı, özel hizmetlerinin DeFi pazarını altüst edebileceğini ve Retik Finance’a destek veren büyüyen bir destekçi ağı bulunduğunu gösteriyor. Retik Wallet ve Retik Debit Card gibi güçlü bir ekosistemi olan Retik Finance, fiyatının piyasa grafiklerinde katlanmasına neden olacak sağlam bir temel oluşturdu.

Tellor Tribitutes (TRB)

Tellor’un hayat damarı olan TRB, meme odaklı bir “moonshot” (hızlı yükseliş) değil. Bu, görsel olmayan el, gerçek dünya verilerini acımasız DeFi protokollerine sağlayan görünmeyen bir elmiş gibi düşünebilirsiniz. Bu verilerin doğruluğu ve şeffaflığı, Tellor’ün merkezi olmayan veri sağlayıcılarının ağı tarafından garanti altına alınmıştır ve bu da istikrarlı kripto paraların, kredi protokollerinin ve diğer karmaşık DeFi uygulamalarının sorunsuz çalışması için önemlidir. 2023’ün sonunu 200%’den fazla bir artışla ralli yaparak tamamlayan TRB, piyasayı heyecanlandırdı. Pozitif duygular ve sürekli yenilik ile Tellor’un TRB’si, 2024’ün ilk çeyreğinde 1 doları 15 dolara katlamak için yolunda.

Bonk (BONK)

Kendini “Solana’nın Doge’u” olarak tanımlayan BONK, Solana blockchain üzerine inşa edilmiştir. Bu meme odaklı jeton, viral pazarlama ve topluluk etkileşimi ile hareket eder. BONK’un canlı ve açık sözlü bir topluluğu vardır ve planlı etkinlikleri ve sosyal medya yetenekleri ile tanınır. Düşük maliyeti nedeniyle Bonk, daha geniş bir yatırımcı kitlesine ulaşabilir, bu da talebi artırabilir ve fiyatı yükseltebilir. Bonk, 2023’ten bu yana takip ettiği yükseliş eğrisi ve jeton talebindeki artış nedeniyle 2024’ün Q1’inde %1400’lük bir artışa doğru ilerliyor.

Sonuç

Bu tahminler, piyasa araştırmaları, tarihî desenler ve jetonların hizmet odaklı potansiyeli tarafından desteklenmektedir. Ayrıca, Tellor Tribitutes (TRB), Retik Finance ve Bonk (BONK) gibi jetonların, 2024’ün Q1’inde 1 dolarlık bir yatırımı 15 dolara çıkarma potansiyeli gösteriyorlar. Retik Finance’ın presale aşamasındaki $RETIK jetonunun yükselen ünü göz önüne alındığında, uzmanlar ayrıca bu jetonun muhtemelen TRB ve BONK’ın kazançlarını aşabileceğini düşünüyorlar.

Uyarı: Bu haber içeriğinde yazanlar yatırım tavsiyesi değildir.


Twitter Hesabımızı Takip Ederek Anında Haberdar Olun! Twitter

Bizi Google Haberler'den de takip edebilirsiniz : @kriptofubi

Binance'da %10 Komisyon İndirimli Kayıt Yapmak İçin Tıklayın : %10 İndirimli Kayıt

Haber ve analizlere anında ulaşmak için Telegram Grubumuza Katılın: Telegram

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here