Mike Novogratz’ten Bitcoin ETF’si için Önemli Açıklama

0
196

Mike Novogratz, kripto varlık yönetim şirketi Galaxy Digital’in CEO’su, Bitcoin spot ETF’sinin bu yıl Amerika Birleşik Devletleri Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu (SEC) onayını almayı beklediğini belirtti. Novogratz, Bitcoin ETF ihraççıları ile SEC arasındaki olumlu görüşmelerin, yakın bir zamanda spot Bitcoin ETF onayının olasılığını gösterdiğine inanıyor.

Mike Novogratz, Spot Bitcoin ETF’nin Bu Yıl Geleceğini Söylüyor

18 Ekim’de Squawk Box programında yapılan bir tartışma sırasında Mike Novogratz, ABD SEC’nin 2023 yılında spot Bitcoin ETF’sini onaylayacağına inanıyor. SEC ile Bitcoin ETF ihraççıları arasındaki iletişimlerin doğru yönde ilerlediğini gösterdiğini belirtti. Mike Novogratz, SEC’nin Grayscale kararına itiraz etmemesinin en önemli olduğunu söyledi ve Grayscale’in GBTC’yi bir spot Bitcoin ETF’ye dönüştürme başvurusunu gözden geçirmeyi düşünüyor. Ona göre artık “Ne zaman değil, eğer” bir sorun haline geldi.

“2023 yılında Bitcoin ETF’sinin onaylanacağını düşünüyoruz. İşle ilgili tüm göstergeler doğru yönde ilerliyor gibi görünüyor. Mantıklı bir şey yapma baskısı var. Amerikan kamuoyu bunu istiyor.”

En büyük varlık yöneticisi BlackRock, daha önce “Bunu başaracağız” demişti.


Twitter Hesabımızı Takip Ederek Anında Haberdar Olun! Twitter

Bizi Google Haberler'den de takip edebilirsiniz : @kriptofubi

Binance'da %10 Komisyon İndirimli Kayıt Yapmak İçin Tıklayın : %10 İndirimli Kayıt

Haber ve analizlere anında ulaşmak için Telegram Grubumuza Katılın: Telegram

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here