Forbes: Blackrock ve JPMorgan, XRP Boğasına Öncülük Edecek

0
192

XRP, Mevcut Bitcoin rallisiyle kripto piyasasını desteklemesine rağmen, 0.5 dolarlık fiyat noktasını geri kazanmada zorlanıyor. Bu arada, son bir yayında, Kıdemli Forbes Katkıda Bulunanı Billy Bambrough, XRP piyasasının olağandışı bir güç tarafından öncülük edilecek büyük bir artış için hazırlandığını belirtti.

BlackRock ve JPMorgan, XRP Boğa Piyasasının İlerisini Taşıyacak

Özellikle, Forbes, küresel finans devlerinin BlackRock ve JPMorgan’ın XRP boğa rallisine liderlik edeceğini iddia etti. Bambrough’a göre, bu iki finans devi, kripto para piyasasında yaklaşan bir yükseliş için sessizce zemin hazırlıyorlar.

Bu iddiayı desteklemek için kıdemli katkıda bulunan, BlackRock ve JPMorgan’ın birlikte düzenlediği çeşitli kripto özel girişimleri açıkladı. Rapor, BlackRock’un JPMorgan tarafından desteklenen blockchain tabanlı teminat takas programını kullanan ilk Wall Street devi olmasını önemli bir kilometre taşı olarak belirtti. Forbes, bu gelişmenin BlackRock’un CEO’su Larry Fink’in belirttiği gibi daha geniş bir kripto stratejinin bir parçası olduğunu savundu. Fink, hedefin “kripto gibi” piyasalar için “gelecek nesli” başlatmak olduğunu belirtti.

Ayrıca, Forbes katkıda bulunanı, son raporların BlackRock’un JPMorgan’ın Ethereum tabanlı Onyx ağı ve tokenleştirilmiş teminat hizmetini kullanarak finansal piyasa fonlarından birinin hisselerini dönüştürmek için kullandığını doğrulayan son raporları vurguladı. Tokenleştirilmiş varlıkların daha sonra OTC türev işleminde Barclays’a aktarıldığı belirtildi.

Buna ek olarak, Forbes, BlackRock CEO’sunun önceki açıklamasını alıntıladı. Fink, finansal işlemlerinde blockchain teknolojisinin önemini ifade etti. Özellikle, Fink, yatırımcılara yönelik yıllık bir mektupta blockchain teknolojisini “çok önemli” olarak tanımladı.

Ayrıca, blockchain teknolojisinin geleneksel varlıkların tokenleştirilmesini mümkün kıldığını belirtmek önemlidir. Bu özellikle hisse senetleri, tahviller ve gayrimenkul gibi geleneksel varlıkların değer transferini daha maliyet etkili ve basit hale getirir.


Twitter Hesabımızı Takip Ederek Anında Haberdar Olun! Twitter

Bizi Google Haberler'den de takip edebilirsiniz : @kriptofubi

Binance'da %10 Komisyon İndirimli Kayıt Yapmak İçin Tıklayın : %10 İndirimli Kayıt

Haber ve analizlere anında ulaşmak için Telegram Grubumuza Katılın: Telegram

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here