Bitcoin için 100.000 Dolarlık Fiyat Tahmini! Boğa Geliyor mu?

0
216

Son zamanlarda Bitcoin odaklı girişimci Robert Breedlove ile bir röportaj yapıldı. Blockstream’in CEO’su Adam Back, Bitcoin (BTC) konusundaki olumlu görüşlerini paylaştı. Büyüyen Bitcoin gelirini göz önünde bulunduran CEO, en büyük kripto paranın gelecek Bitcoin Yarılanması öncesinde 100,000 doları aşacağına dair boğa inancını yineledi.

Nedavnde, cypherpunk, Bitcoin’in gelecek yarılanması Mart 2024’e planlandığı için Bitcoin’in 100,000 doları aşacağı veya aşacağı bahsine Twitter’da çıktı. Back, bahsi X (eski adıyla Twitter) üzerinde Vikingo olarak bilinen takma adlı Bitcoin hayranıyla yaptı, kazanan 1 milyon satoshi veya 0.01 Bitcoin alacak.

Bitcoin, beklenmedik bir düşük fiyat aralığıyla sancılı bir dönemden geçiyor. Kripto para basıldığı anda 27,048.25 dolarlık bir fiyatla işlem görüyor ve 24 saatlik işlem hacmi 13,903,587,544 dolar. Şu anki fiyat ve hacim, son 24 saatte dikkate değer bir artış gösterse de, 2021’deki tüm zamanların en yüksek seviyesinden olan yaklaşık 60,000 dolar civarında olduğu dönemden ciddi bir düşüşü gösteriyor.

Back’e göre, koinin mevcut boğa eğilimi, uzun süren COVID pandemisi, Ukrayna savaşı, kripto hedge fonlarının başarısızlığı, sürekli gevşeme vb. gibi çeşitli faktörlerin bir sonucu olarak görülebilir. Ancak, sözleri Bitcoin’in gelecekteki boğa yörüngesi için olumlu bir görüşle yankı buldu, çünkü şöyle belirtti:

Covid, nicel genişleme, ekonomik bozulma ve kripto DeFi kademeli tasfiyeleri ve 3AC, Celsius, Blockfi, Genesis iflasları nedeniyle çok eksik olduğumuzu düşünüyorum… Olumlu finans endüstrisi kabulu, sahiplerin biriktirmesi ve madencinin yansıtmasıyla önce ertelenmiş bir yukarı düzeltme alabiliriz.


Twitter Hesabımızı Takip Ederek Anında Haberdar Olun! Twitter

Bizi Google Haberler'den de takip edebilirsiniz : @kriptofubi

Binance'da %10 Komisyon İndirimli Kayıt Yapmak İçin Tıklayın : %10 İndirimli Kayıt

Haber ve analizlere anında ulaşmak için Telegram Grubumuza Katılın: Telegram

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here