ABD’li Üretici E-Smitty, Ripple fiyatının 5 basamağa ulaşabileceğini tahmin ediyor.

E-Smitty sahne adıyla tanınan Eric Finnerud, XRP’nin fiyatının yakın gelecekte beş haneye çıkacağını belirtti. Geçen ay, yatırımcılar Ripple‘ın SEC’e karşı davasını kazanma olasılığı konusunda giderek daha fazla ralli öngördükleri için XRP çarpıcı bir şekilde yükseliş sundu.

E-Smitty, popüler olarak, para biriminin dünya çapında yaygın bir şekilde benimsenmeye başlayacağını savunan bir XRP meraklısı olarak bilinir. Üretici, karıştırma, mastering, prodüksiyon ve pazarlama gibi hizmetler için XRP’de ödeme kabul ettiğini iddia ediyor.

Aynı zamanda Gokhshtein Media’nın kurucusu David Gokhshtein, geçtiğimiz günlerde Ripple SEC ile olan yasal savaşını kazanırsa tüm kripto piyasasının parabolik bir dalgalanma yaşayabileceğini belirtti.

XRP fiyatları için günlük grafik, Ripple fiyat hareketinin simetrik bir üçgen oluşturduğunu gösteriyor. Bu model nötr olsa da, perakende hacimlerindeki ve göreceli güç endeksindeki bir artış, XRP fiyatının yukarı tırmanmak ve yükselen paralel kanaldan çıkmak üzere olduğuna sinyal olarak algılanabilir.

Kaynak: investing


Twitter Hesabımızı Takip Ederek Anında Haberdar Olun! Twitter

Bizi Google Haberler'den de takip edebilirsiniz : @kriptofubi

Binance'da %10 Komisyon İndirimli Kayıt Yapmak İçin Tıklayın : %10 İndirimli Kayıt

Haber ve analizlere anında ulaşmak için Telegram Grubumuza Katılın: Telegram

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz