XRP fiyatı, daha düşük zaman diliminde potansiyel bir geri çekilmeyi belirten ilginç gelişme gösteriyor. Daha yüksek zaman senaryosuna bakılırsa, daha derin bir geri çekilme olasılığına da dikkat etmek gerekiyor.

XRP fiyatı, aşağıda görüldüğü üzere bir saatlik grafikte azalan bir üçgen oluşumu gösteriyor. Bu gelişme, havale tokenı için bir düzeltmeye de neden olabilir. Bu kurulum etrafındaki fiyat hareketi, trend çizgileri kullanılarak bağlandığı zaman azalan bir üçgeni sunar.

XRP/USDT 1 saatlik grafik

Bu tür formasyonlar, ilk yüksek ve düşük salınım arasında oluşan mesafeyi ölçerek ve kırılma noktasından yapılan tahmin ile, %15’lik bir düşüş öngörüyor.

Havale tokenının sekiz günden daha kısa bir sürede %74 oranında arttığı göz önüne alınırsa, bu kısa vadeli görünüm birçok yönden mantıklı olabilir.

XRP fiyatı için, 0.449 dolardaki %74 rallisinin orta noktası kırılma noktasının hemen altında ve düşüş momentumunu yavaşlatabilir. Bununla birlikte, yatırımcılar yine de Ripple’ın %61.8 Fibonacci düzeltme seviyesine 0.42 dolara veya sonraki bariyerin 0.40 dolara düşmesini bekleyebilirler.

Kaynak: fxstreet


Twitter Hesabımızı Takip Ederek Anında Haberdar Olun! Twitter

Bizi Google Haberler'den de takip edebilirsiniz : @kriptofubi

Binance'da %10 Komisyon İndirimli Kayıt Yapmak İçin Tıklayın : %10 İndirimli Kayıt

Haber ve analizlere anında ulaşmak için Telegram Grubumuza Katılın: Telegram

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz