Binance, 27 Eylül’deki bir basın açıklaması sonrası, Terra Classic ağındaki %1.2 vergi yakma nedeniyle Terra Classic (LUNC) ve USTC için para yatırma ve çekme işlemlerindeki değişiklikleri açıkladı.

Binance daha önce, LUNC ve USTC mevduatları sırasında Terra Classic ağı tarafından yapılan %1.2 vergi kesintisinden sonra bakiyenin kullanıcıların hesaplarına aktarılacağını belirtti. Bununla birlikte, borsa şimdi Binance’deki mevduatların diğer borsalar veya platformlar tarafından alınan para çekme ücretlerini de içerdiğini güncelledi.

Böylece, diğer borsalar tarafından para çekme ücretlerinden ve %1.2’lik bir vergi yakma kesintisinden sonra bakiye kredilendirilir.

Bu arada, para çekme işlemleri Binance tarafından para çekme ücretlerine ve Terra Classic ağı tarafından %1.2 vergi yakma kesintisine tabi olacaktır.

Binance, her Pazartesi günü Terra Classic (LUNC) spot ve marj ticaret çiftlerinde alım adresine alım satım ücretleri gönderecek. Ayrıca yakma ve bir sonraki zincirleme yakma işlemiyle ilgili rapor her Salı güncellenecektir.

Kripto borsası, diğer tokenlardaki alım satım ücretlerini LUNC’ye çevirecek ve yakma maliyetlerini karşılayacaktır.

Kaynak: coingape


Twitter Hesabımızı Takip Ederek Anında Haberdar Olun! Twitter

Bizi Google Haberler'den de takip edebilirsiniz : @kriptofubi

Binance'da %10 Komisyon İndirimli Kayıt Yapmak İçin Tıklayın : %10 İndirimli Kayıt

Haber ve analizlere anında ulaşmak için Telegram Grubumuza Katılın: Telegram

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz