XRP fiyatı, yükselişini geciktirdi ve iki temel seviye arasında baskı altında kalıyor.

Bununla birlikte, büyük kripto için bir sonraki adım, Ripple için uzun zamandır beklenen engellere doğru iten bir yükselişi tetikleyebilir.

XRP fiyat hareketi, 0.54 dolarlık düşük aralık ile 0.91 dolarlık yüksek aralık arasında sıkıştığını belirtiyor. Ripple, bu sınır ilk olarak 8 Şubat’ta oluşturulduğundan bu yana içinde işlem görüyor.

Satın alma bölgesinde 0.62 dolardan 0.68 dolara uzanan son düşüş, XRP fiyatının %17 yükselmesine neden olarak yükselişin yeniden canlandığını belirtiyor.

0.76 doların üzerinde belirleyici bir günlük mum çubuğu, bir kırılmaya işaret edecek ve ilk direnç olan 0.91 dolara kadar bir yükselişi tetikleyecektir.

Bu engeli yeniden test ettikten sonra, XRP fiyatının daha fazla kazanç için onu destek katına çevirmesi gerekiyor. Bu şekilde, boğaların 1 dolarlık psikolojik seviyeye kadar serbest bir saltanat sürmesi mümkün olacaktır. Bu hareket, mevcut pozisyondan 0.75 dolardan %35’lik bir yükseliş teşkil edecek ve büyük olasılıkla havale tokenı için yukarı yönlü sınırlandırılacaktır.

Kaynak: fxstreet


Twitter Hesabımızı Takip Ederek Anında Haberdar Olun! Twitter

Bizi Google Haberler'den de takip edebilirsiniz : @kriptofubi

Binance'da %10 Komisyon İndirimli Kayıt Yapmak İçin Tıklayın : %10 İndirimli Kayıt

Haber ve analizlere anında ulaşmak için Telegram Grubumuza Katılın: Telegram

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz