Kapsamlı bir şekilde uzatılmış “ayrıcalıklı belgeler” argümanını kaybettikten sonra, SEC şimdi kendilerine yöneltilen her argümanın üstesinden gelmek için “zorlu” , “alakasız” ve “tekrarlayıcı” olmak üzere üç yeni kelimeye geçti. Komisyon, Davalı’nın Kabul Taleplerinin “birkaç açıdan yanıltıcı” olduğunu öne sürerek duruşunu yeniden sundu.

Davacı ayrıca, bir davacının Kurala göre “karmaşık bir davanın tüm konularını kapsayacak şekilde” RFA’lara hizmet etmemesi gerektiğini iddia ederek iddiasını ileri sürmüştür. SEC, davanın karmaşık, önemli veya iyi tanıtılmış doğasına bakmadan, sanıkların davacıya ezici sayıda RFA yüklemesine izin verilmediğini belirtti. Komisyon ayrıca RFA’ları “küfürlü, mantıksız ve baskıcı” olarak sınıflandırdı.

davalıların bahsettiği davaların hiçbiri, bir mahkemenin bir davanın karmaşık olması, olguların yoğun olması, önemli bir politika meselesi içermesi veya önemli bir kamu yararı yaratması nedeniyle bir mahkemenin koruma emrini reddedebileceği önermesini desteklememektedir.

SEC, davalının RFA’ların temel ve tartışmasız doğası hakkındaki iddiasına, onları samimiyetsiz bularak itiraz etti. Davacı, oluşturmaya çalıştıkları gerçeklerin Davalılar için bir kararın dayandırılabileceği geçerli savunmalar oluşturmayacağından, RFA’ların “ilgisizlik itirazları” ileri süreceğini savundu. SEC, RFA’ların yalnızca alakasız olmadığını, aynı zamanda tartışmalı ve sakıncalı olduğunu ve bu nedenle yararlı kabullerle sonuçlanma olasılığının düşük olduğunu kaydetti.

Son olarak, SEC sanıkların RFA’larının “kümülatif ve tekrarlayıcı” olduğunu iddia etti, çünkü Ripple yakın zamanda SEC’e Beşinci ve Altıncı RFA’ları ile aynı sorunları ele alan uzman raporları verdi.

Kaynak: coingape

Sorumluluk Reddi: Bu, bir yatırım tavsiyesi değildir. Lütfen kripto para birimlerine yatırım yapmadan önce detaylı araştırın.


Twitter Hesabımızı Takip Ederek Anında Haberdar Olun! Twitter

Bizi Google Haberler'den de takip edebilirsiniz : @kriptofubi

Binance'da %10 Komisyon İndirimli Kayıt Yapmak İçin Tıklayın : %10 İndirimli Kayıt

Haber ve analizlere anında ulaşmak için Telegram Grubumuza Katılın: Telegram

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz