Shiba Inu fiyatı, Ekim ayı başında %340’ın üzerindeki muazzam rallisi sonrası 0.00003528 dolarlık yüksek bir salınımla konsolide oluyor gibi görünüyor. SHIB bir devam modeli sundu ve neredeyse bir kırılma noktasının eşiğinde olabilir.

SHIB, yatırımcıları yön işaretleri ile karıştırırken, bir sonraki hamle olarak, kritik bir engelin üzerine çıkıp çıkmamasına bağlı olarak %42’lik bir yükselişe işaret edebilir.

Yatırımcılar, yükseliş hedefinin yalnızca Shiba Inu fiyatının üçgen modelinin üst sınırının üzerinde 0.00003037 dolardan kırılması durumunda radarda olacağını unutmamalıdır. Yalnızca SHIB yukarıda belirtilen direncin üzerine çıkmayı başarırsa, geçerli grafik deseni %127.2 Fibonacci geri çekilme seviyesine denk gelecek şekilde 0.000043 dolara %42’lik bir yükselişi temsil eder.

Ancak, SHIB fiyatı iyimser hedefe ulaşmadan önce birkaç engelle de karşılaşabilir. Üçgenin üst trend çizgisinin üzerindeki ilk engel, 13 Ekim’in yükseği olan 0.00003073 dolardan ortaya çıkıyor. Ek engeller, sırasıyla 11 Ekim’in yükseği ve 7 Ekim’in yükseği 0.000032 dolarda ortaya çıkabilir.

Kaynak: fxstreet

Sorumluluk Reddi: Bu, bir yatırım tavsiyesi değildir. Lütfen kripto para birimlerine yatırım yapmadan önce detaylı araştırın.


Twitter Hesabımızı Takip Ederek Anında Haberdar Olun! Twitter

Bizi Google Haberler'den de takip edebilirsiniz : @kriptofubi

Binance'da %10 Komisyon İndirimli Kayıt Yapmak İçin Tıklayın : %10 İndirimli Kayıt

Haber ve analizlere anında ulaşmak için Telegram Grubumuza Katılın: Telegram

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz