Altcoin piyasası için sakin bir hafta olmuş gibi görünüyor. Ancak, geçtiğimiz birkaç gün içinde BNB, grafiklerde bazı hamleler sundu. Zincir üstü ölçümler ve harici duyurular genel fiyat yörüngesini körüklediği için, sürdürülebilir bir ralli olasılığı BNB için kartlarda olabilir.

BNB‘nin fiyatı, yayın anında yükseliş dalgası sergilemiş olabilir, ancak Balina sahiplerinin birikimi iki hafta önce başladı. Santiment’e göre, BNB balina sahipleri mevcut arzdan 412 bin BNB çıkardı ve 10 bin ila 100 bin BNB tokenı tutan adresler tarafından biriktirildi.

Bu yatırımcılar, en büyük 3. dijital varlık için nihai bir ralliye hazırlanıyor olabileceğinden, bu bir niyet beyanı olarak kabul edilebilir.

Ek olarak, BSC, Binance ekosisteminin blok zinciri endüstrisinin yanı sıra BSC’nin benimsenmesini genişletmek ve zorlamak için 1 milyar dolarlık bir fonu onayladığını duyurdu. Fiyat rallisi için katalizör görevi görebilecek kartlardaki bir diğer potansiyel olay, BNB’nin yanma protokolüdür. BNB’nin 17. çeyreklik yakma işleminin 2021’in 3. çeyreğinin sonunda gerçekleşmesi gerekiyordu, ancak bilinmeyen nedenlerden dolayı henüz gerçekleşmiş değil.

Günlük bir mum 500 doların üzerinde kapandığı zaman, söz konusu aralık arasında direnç eksikliği olması nedeniyle 600 dolara ulaşmak oldukça kolay olacaktır.

Tarihsel olarak, BNB’nin rallisi ne zaman meydana gelse, yeni bir ATH oluşturmak için tek seferde büyük dirençleri aştı. Önümüzdeki birkaç hafta BNB’nin grafiklerde bir başka güçlü bir performansı görülebilir.

Kaynak: ambcrypto

Sorumluluk Reddi: Bu, bir yatırım tavsiyesi değildir. Lütfen kripto para birimlerine yatırım yapmadan önce detaylı araştırın.


Twitter Hesabımızı Takip Ederek Anında Haberdar Olun! Twitter

Bizi Google Haberler'den de takip edebilirsiniz : @kriptofubi

Binance'da %10 Komisyon İndirimli Kayıt Yapmak İçin Tıklayın : %10 İndirimli Kayıt

Haber ve analizlere anında ulaşmak için Telegram Grubumuza Katılın: Telegram

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz