Kripto tüccarı ve analist Aaron Arnold, kripto pazarlarının çıldırmak üzere olduğunu tahmin ederken ilk 5 altcoini belirtiyor. Yeni bir videoda analist, merkezi olmayan Oracle Chainlink konusunda iyimser olduğunu söylüyor.

lınk bir çıkışa hazırlanıyor gibi görünüyor.

Arnold, Polkadot’a bakarak, birlikte çalışabilir blok zincirinin patlayıcı altcoin Solana’nın (SOL) ayak izlerini takip edeceğine inanan bir kripto stratejistine atıfta bulunuyor.

dot’tan solana havası alıyorum. bence önümüzdeki birkaç hafta içinde sol gibi parlayacak.

Elrond’a (EGLD) gelince, kripto tüccarı, internet ölçekli blok zincirinin son zamanlarda bir altın haç bastığını vurguluyor, bu, 50 günlük hareketli ortalamanın 200 günlük MA’nın üzerine çıktığı bir yükseliş sinyalidir. Arnold, EGLD’nin 18 Ekim’de 2.500 dolara kadar yükseleceğini tahmin ettiğini belirtti.

Kripto tüccarının daha fazla kullanıcının akıllı sözleşme platformuna akın etmesiyle ivme kazandığını söylediği Ethereum rakibi AVAX’ı da belirtiyor.

bence solana’ya çok benziyor. avax genellikle ağ, popülerlik ve fiyat hareketinde kazanıyor. yaptıkları şey birçok kullanıcıyı çekiyor gibi görünüyor.

Analistin radarındaki son kripto para Arnold’un kripto endüstrisindeki en iyi risk sermayesi şirketlerinden bazıları tarafından desteklendiğini söylediği gizlilik odaklı Mina Protokolü’dür.

Kaynak: dailyhodl

Sorumluluk Reddi: Bu, bir yatırım tavsiyesi değildir. Lütfen kripto para birimlerine yatırım yapmadan önce detaylı araştırın.


Twitter Hesabımızı Takip Ederek Anında Haberdar Olun! Twitter

Bizi Google Haberler'den de takip edebilirsiniz : @kriptofubi

Binance'da %10 Komisyon İndirimli Kayıt Yapmak İçin Tıklayın : %10 İndirimli Kayıt

Haber ve analizlere anında ulaşmak için Telegram Grubumuza Katılın: Telegram

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz