Kilitlenen toplam değer, 180 milyon dolarlık teşvik programı Avalanche Rush’ın duyurulmasından bu yana yaklaşık 10 kat yükseldi. Birinci katman blok zinciri ekosistemi, önümüzdeki birkaç hafta içinde sıralanan teknik yükseltmelere sahiptir.

Wormhole’un lansmanının duyurusu, Solana’nın ekosisteminde çok önemli bir yükseltmeydi. Altcoinde bir ralliyi tetikleyen faktörlerden biri olarak ortaya çıktı.

Ethereum rakibi, son düzeltme öncesi 213 doların üzerinde tüm zamanların en yüksek seviyesini gördü. Analistler, Solana’dan gelen sermayenin AVAX ekosistemine dönüştüğünü düşünüyor.

15 Eylül’de Solana ağındaki kesinti, dünyanın en hızlı blok zincirinin savunmasızlığını ortaya çıkardı. Solana’nın rakipleri Avalanche ve Polkadot, ölçeklenebilir birinci katman blok zincirinin yarattığı boşluğu dolduruyor.

Avalanche’ın arkasındaki ekip, ekosistemin faydasını artırmak ve yerel token AVAX’a olan talebi daha da yükseltmek için Alpha Homora V2 ve AlphaX’in piyasaya sürülmesini bekliyor.

Kaynak: fxstreet

Sorumluluk Reddi: Bu, bir yatırım tavsiyesi değildir. Lütfen kripto para birimlerine yatırım yapmadan önce detaylı araştırın.


Twitter Hesabımızı Takip Ederek Anında Haberdar Olun! Twitter

Bizi Google Haberler'den de takip edebilirsiniz : @kriptofubi

Binance'da %10 Komisyon İndirimli Kayıt Yapmak İçin Tıklayın : %10 İndirimli Kayıt

Haber ve analizlere anında ulaşmak için Telegram Grubumuza Katılın: Telegram

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz