Yaygın olarak takip edilen kripto tüccarı Michaël van de Poppe, Bitcoin, Ethereum ve Cardano (ADA) için izlenecek fiyat seviyelerinin haritasını çıkardı. Yeni bir pazar güncellemesinde Van de Poppe, abonelerine Bitcoin’in yakın zamanda önemli bir fiyat alanını geri aldığını ve Bitcoin’in yeni bir ralliye hazırlandığını gösteriyor.

dün, güzel bir yeniden test gördük, bu nedenle fiyat aralığın üzerine çıktı ve istediğim seviyeler olan 47.000 dolar civarını yeniden test ettik ve bu aşamada bu çok normal. bu yüzden bu bölgeyi izlemek çok önemlidir. bunun üzerinde kaldığımız sürece, 50.000 dolar olan yüksek aralıklara doğru devam edebileceğimizi ve sonra gideceğimizi varsayıyorum.

Ethereum’a bakan analist, yeni zirveler öncesi 3.400 dolar seviyesini destek olarak görmek istediğini söyledi. Analist, Bitcoin’e karşı ETH’nin 3.630 dolar altında konsolide olduğunu belirtiyor ve 3.394 dolarda destek bulmasını bekliyor.

Son olarak, Van de Poppe Cardano’yu öne çıkarıyor. Kripto analisti, Cardano’nun geçen haftaki cansız performansına rağmen blok zincirinde akıllı sözleşmelerin başlatılması sonrası yeni bir destek seviyesi belirledikten sonra daha fazla yükseliş beklediğini söylüyor.

Cardano 1.90 dolar seviyesinin üzerinde kaldığı sürece, hareket etmeye devam edeceğini düşünüyorum. Şu anda yeni bir denge buluyor ve bu, devam etmeden önce genellikle hafif bir düzeltici hareketle gidiyor.

Kaynak: dailyhodl

Sorumluluk Reddi: Bu, bir yatırım tavsiyesi değildir. Lütfen kripto para birimlerine yatırım yapmadan önce detaylı araştırın.


Twitter Hesabımızı Takip Ederek Anında Haberdar Olun! Twitter

Bizi Google Haberler'den de takip edebilirsiniz : @kriptofubi

Binance'da %10 Komisyon İndirimli Kayıt Yapmak İçin Tıklayın : %10 İndirimli Kayıt

Haber ve analizlere anında ulaşmak için Telegram Grubumuza Katılın: Telegram

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz