Yüksek performanslı blok zinciri Solana (SOL), kripto para yatırımcıları arasında popülerleşiyor ve daha yerleşik kripto varlık yatırım ürünlerini tehdit ediyor.

Dijital varlık yönetimi firması, CoinShares’e göre, piyasa değerine göre 7. en büyük kripto para, 13 Eylül’de sona eren haftada Bitcoin ve Ethereum’dan daha fazla giriş gördü.

Kripto para piyasasının büyük ölçüde düşüş gösterdiği dönemde Solana, Bitcoin’in 0.02 milyon dolar ve Ethereum’un 6.3 milyon dolara kıyasla 50 milyon dolara yakın giriş kaydederken fiyatta yükselerek trende meydan okudu.

geçen haftaki fiyat düşüşleri sırasında solana’nın fiyatı, haftalık %24 artışla en iyi 10 dijital varlık sepetini %34 geride bırakarak sağlam bir performans sergiledi. bu, diğer tüm dijital varlıkları gölgede bırakarak girişlere yansıdı ve toplamda neredeyse 50 milyon dolar oldu. fiyat artışı ve girişlerin bir kombinasyonu şimdi solana’nın yönetim altındaki varlıklarını tüm yatırım ürünlerinin en büyük 5.si olan 97 milyon dolara getiriyor.

Bitcoin, 0.2 milyon dolar değerinde bir girişle hafta boyunca sabit kalırken, Ethereum toplam 6.3 milyon dolar tutarında küçük çıkışlar gördü.

CoinShares ayrıca 7 günlük dönemde kripto para yatırımcılarının çeşitlenmeye devam ettiğini belirtiyor. Cardano, Polkadot gibi altcoinler sonuç olarak Bitcoin’den yüksek girişler gördü.

Kaynak: dailyhodl

Sorumluluk Reddi: Bu, bir yatırım tavsiyesi değildir. Lütfen kripto para birimlerine yatırım yapmadan önce detaylı araştırın.


Twitter Hesabımızı Takip Ederek Anında Haberdar Olun! Twitter

Bizi Google Haberler'den de takip edebilirsiniz : @kriptofubi

Binance'da %10 Komisyon İndirimli Kayıt Yapmak İçin Tıklayın : %10 İndirimli Kayıt

Haber ve analizlere anında ulaşmak için Telegram Grubumuza Katılın: Telegram

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz