Ünlü kripto analisti Michaël van de Poppe, Bitcoin için gelen arz şokunu tahmin ederken Cardano’nun fiyat hareketini yakından takip ediyor. Van de Poppe, 404.100 takipçisine Cardano’nun bir sonraki adımı için bir temel oluşturmak amacıyla Bitcoin karşısında hafifçe düzeltme yaptığını düşünüyor.

resim

Analistin grafiğine göre, Cardano’nun yükseliş trendine devam etmeden önce, yayın anında 2.03 dolar değerinde olan 0.000045 BTC desteğinde konsolide etmesini bekliyor. Bitcoin’e gelince, popüler analist, önde gelen kripto varlığının, 50.000 dolarlık dirence yakın bir ralliyi ateşlemeden önce daha düşük zaman dilimlerinde bir adım daha baskı yapması gerektiğine inanıyor.

Analist ayrıca, kripto borsalarında oturan BTC miktarının azalmasını da belirtiyor. Düşük Bitcoin döviz rezervi seviyeleri, piyasadaki mevcut BTC arzının azaldığı anlamına gelir; bu, yatırımcıların önde gelen kripto varlığının daha yüksek bir eğilim göstermesini bekledikleri için kripto paralarını elinde tuttuklarının bir işaretidir.

Kaynak: dailyhodl

Sorumluluk Reddi: Bu, bir yatırım tavsiyesi değildir. Lütfen kripto para birimlerine yatırım yapmadan önce detaylı araştırın.


Twitter Hesabımızı Takip Ederek Anında Haberdar Olun! Twitter

Bizi Google Haberler'den de takip edebilirsiniz : @kriptofubi

Binance'da %10 Komisyon İndirimli Kayıt Yapmak İçin Tıklayın : %10 İndirimli Kayıt

Haber ve analizlere anında ulaşmak için Telegram Grubumuza Katılın: Telegram

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz