Genel alım ve hodl talebi bu hafta belirirken, düşüş eğilimi gösteren satıcılar yükselen bir dalgayı durdurmaya çalışıyor gibi görünüyor. Yeni veriler, Bitcoin ayılarının “tükendiğini” ve hatta bu hafta zarara sattığını onaylıyor.

Bitcoin piyasalarındaki aşırı satım dönemlerini belirlemek için klasik bir metrik olan SOPR, geçen hafta Temmuz ayından bu yana ilk kez “satın alma”ya döndü.

Geçen sefer, BTC/USD daha sonraki birkaç hafta içinde 53.000 dolarlık yerel zirvelere çıktı ve tekrarın gerçekleşeceğine dair umutlar artık yüksektir. Swift, “Son birkaç gün içinde daha fazla zincir üzerinde zarara satış gördük” yorumunu yaptı.

bu, özellikle agresif yaz satışlarından sonra yükseliş eğilimi gösteriyor. ayılar yoruluyor. bitcoin boğalarının çok yakında devralma zamanıdır.

SOPR, yukarı yönlü bir dönüş için çağrıda bulunan tek Bitcoin piyasa bileşeni olmaktan uzaktır. Yatırımcılar, geçen haftaki fiyat düşüşüne rağmen hem büyük hem de küçük pozisyonlara ekleme yaparak devam etme üzerine bahis giriyorlar.

Kurumsal BTC varlıklarının güncellenmiş bir tablosunu yayınlayan analist Willy Woo için, Microstrategy firmasının başkaları için bir Bitcoin koruyucusu olarak hareket ettiği giderek daha belirgin hale geliyor. MicroStrategy’nin toplam BTC tahsisi şu anda 114.000 BTC’yi aşıyor ve ortalama satın alma fiyatı 27.700 doların biraz üzerinde.

Kaynak: cointelegraph

Sorumluluk Reddi: Bu, bir yatırım tavsiyesi değildir. Lütfen kripto para birimlerine yatırım yapmadan önce detaylı araştırın.


Twitter Hesabımızı Takip Ederek Anında Haberdar Olun! Twitter

Bizi Google Haberler'den de takip edebilirsiniz : @kriptofubi

Binance'da %10 Komisyon İndirimli Kayıt Yapmak İçin Tıklayın : %10 İndirimli Kayıt

Haber ve analizlere anında ulaşmak için Telegram Grubumuza Katılın: Telegram

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz