Bitcoin geçen hafta baskı altında işlem görmeye devam ederken, Bitcoin balinalarından yenilenen bir alım ilgisi görülüyor. Zincir içi veri sağlayıcısı Santiment’in ayrıntılarına göre, Bitcoin’in milyoner katmanlı balina adresleri son 4 günde 50.000 BTC ekledi. Bu verilere atıfta bulunan kripto analisti Ali Martinez şunları belirtti:

balinalar bitcoin satın alıyor. 10.000 ila 100.000 btc’ye sahip adresler, son 4 günde yaklaşık 50.000 btc satın aldı. bu önemli miktar, bilinen kripto para borsası cüzdanlarından kaldırıldı ve bitcoin’in arkasındaki satış baskısını azalttı.

Bu Bitcoin fiyatının düşüş eğilimine rağmen, büyük piyasa oyuncularının cüzdanlarına BTC eklemeye devam ettiğini gösteriyor. Ayrıca Glassnode, kısa vadeli ve uzun vadeli sahipler tarafından tutulan BTC arzı için başka ilginç eğilimler de belirtiyor. Ekim 2020’den bu yana ilk kez, uzun vadeli sahiplerle BTC arzı %80’e yaklaştı.

Kaynak: cryptonewsflash

Sorumluluk Reddi: Bu, bir yatırım tavsiyesi değildir. Lütfen kripto para birimlerine yatırım yapmadan önce detaylı araştırın.


Twitter Hesabımızı Takip Ederek Anında Haberdar Olun! Twitter

Bizi Google Haberler'den de takip edebilirsiniz : @kriptofubi

Binance'da %10 Komisyon İndirimli Kayıt Yapmak İçin Tıklayın : %10 İndirimli Kayıt

Haber ve analizlere anında ulaşmak için Telegram Grubumuza Katılın: Telegram

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz