Analistler, akıllı sözleşme platformunun son gelişmeleri ve yeni ortaklıkları göz önüne alınırsa VeChain‘in değerinin düşük olduğunu düşünüyor.

VeChain Thor ana ağı yeni bir dönüm noktası elde etti, kesinti olmadan 10 milyon bloğu işliyor

VeChain Thor, bağımsız blok zinciri ağındaki merkezi olmayan uygulamalara güç sağlar. 2018’de VeChain, VeChain Thor olarak yeniden markalandı ve platform, Ethereum gibi akıllı sözleşmeleri güçlendirmek için tedarik zinciri yönetiminin ötesinde geliştirildi.

VeChain’in akıllı sözleşme platformunun geliştirilmesinin arkasındaki şirket, BMW, PwC Asia ve Çinli danışmanlık firması NRCC ile ortaklıklar duyurdu.

Son zamanlarda VeChain Vakfı, PwC Çin Halk Cumhuriyeti ve Hong Kong’un blok zinciri izlenebilirlik çözümü “Air Trace’in akıllı sözleşme platformu tarafından desteklendiğini duyurdu. Token, yakın geçmişte NFT oyun trendine atladı. Açık dünya çok oyunculu bir rol yapma oyunu olan Vulcan Verse, Polygon’a geçmeden önce VeChain Thor ağı üzerine inşa edildi.

Platformun iki tokenı, VET ve VTHO, sırasıyla işlemleri yürütmek için akıllı para ve enerji olarak kullanıldığı için düşük spekülasyon olasılığı bulunuyor. Platform, önemli bir dönüm noktasına ulaştı. VeChain Thor ana ağı, kesinti olmadan 10 milyon blok işledi. BTC ağı, Bitcoin çalışma süresi izleyici verilerine dayanarak piyasaya sürülmesinden bu yana %99.98 çalışma süresi kaydetti.

Kaynak: fxstreet


Twitter Hesabımızı Takip Ederek Anında Haberdar Olun! Twitter

Bizi Google Haberler'den de takip edebilirsiniz : @kriptofubi

Binance'da %10 Komisyon İndirimli Kayıt Yapmak İçin Tıklayın : %10 İndirimli Kayıt

Haber ve analizlere anında ulaşmak için Telegram Grubumuza Katılın: Telegram

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz