Yaklaşık 3 hafta boyunca bir yükseliş eğilimi sonrası, yatay fiyat momentumu uzun süredir Bitcoin sahiplerini ve balinaları caydırmadı. Santiment verilerine göre, “Milyoner Seviyesi” Bitcoin balinaları son 24 saat içinde yaklaşık bir milyar dolar değerinde 20.000 BTC biriktirdi, bu da uzun süreli sahiplerin fiyatın daha da artmasını beklediğini belirtiyor.

47 bin dolar fiyat aralığından satın alan balinalar, fiyatın daha da yükselmesini beklediklerini gösterdiği için yükseliş olarak kabul ediliyor. Balinalar arasındaki satın alma eğilimi, ileride bir yükseliş piyasasına işaret edebilir ve gelecekteki fiyat eğilimlerini de tahmin edebilir. En iyi kripto para uzun vadede oldukça güçlü görünüyor, çünkü yıl sonuna kadar 100 bin dolarlık fiyat tahminleri birçok kişi tarafından öne sürülüyor. Bununla birlikte, BTC 47 bin doların altını gördüğü için, satış tarafındaki likidite nedeniyle kısa vadeli görünüm düşüşe geçebilir.

Popüler Bitcoin analisti Ki-Young Ju, en iyi kripto paranın daha da düşebileceğini öne süren düşüş faktörüne işaret etti.

Bir başka kripto fenomeni olan Scott Melker, kısa vadede 46 bin dolarlık güçlü destekle 4 saatlik yükselen kanaldan kırılmaya işaret etti. Ayrıca, mevcut destek fiyatı tutmazsa fiyatın 42 bin dolar seviyelerine düşmesini beklediğini, ancak Bitcoin için bir geri dönüşün kaçınılmaz olduğunu tekrar onayladı.

Kaynak: coingape

Sorumluluk Reddi: Bu, bir yatırım tavsiyesi değildir. Lütfen kripto para birimlerine yatırım yapmadan önce detaylı araştırın.


Twitter Hesabımızı Takip Ederek Anında Haberdar Olun! Twitter

Bizi Google Haberler'den de takip edebilirsiniz : @kriptofubi

Binance'da %10 Komisyon İndirimli Kayıt Yapmak İçin Tıklayın : %10 İndirimli Kayıt

Haber ve analizlere anında ulaşmak için Telegram Grubumuza Katılın: Telegram

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz