Finans devi Fidelity’nin küresel makro direktörü Jurrien Timmer, Bitcoin‘in 50.000 doların üzerine çıkma tehdidiyle yükseliş trendini sürdürmeye hazır göründüğünü belirtiyor.

Yeni paylaşımlarda Timmer, kral kripto paranın piyasa değeri önceki zirvelere yaklaştıkça BTC‘nin “artık bir yan gösteri” olmadığını söylüyor.

en son ralliyle bitcoin’in piyasa değeri eski zirvelere yaklaşıyor. kripto alanının geri kalanını da eklersek, 2 trilyon dolarlık bir piyasa değeri elde ettik. bu artık bir yan gösteri değil, millet.

Timmer, Bitcoin’in son iki yıldaki performansını da değerlendiriyor ve altının 1970’lerdeki fiyat hareketine çok benzediğini belirtiyor.

Fidelity yöneticisi, Bitcoin’in toparlanmasından etkilediğini söylüyor. Timmer, ayrıca analizini desteklemek için Bitcoin’in temellerine de bir göz atıyor. Uzmana göre, BTC ağındaki adreslerin sayısı, varlığın değeriyle trend halinde. Uzman, uzun süre tutanların yani 10 yılı aşkın süredir BTC’yi elinde bulunduran kuruluşların artık Bitcoin arzının önemli bir bölümünü kontrol ettiğini söylüyor.

Kaynak: dailyhodl

Sorumluluk Reddi: Bu, bir yatırım tavsiyesi değildir. Lütfen kripto para birimlerine yatırım yapmadan önce detaylı araştırın.


Twitter Hesabımızı Takip Ederek Anında Haberdar Olun! Twitter

Bizi Google Haberler'den de takip edebilirsiniz : @kriptofubi

Binance'da %10 Komisyon İndirimli Kayıt Yapmak İçin Tıklayın : %10 İndirimli Kayıt

Haber ve analizlere anında ulaşmak için Telegram Grubumuza Katılın: Telegram

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz