Bitcoin fiyatı nihayet geri dönüş yapıyor. Görünüşe göre kripto piyasası bir bütün halinde Bitcoin’in toparlanma yolunu takip ediyor. Spesifik olarak, birçok altcoin şu anda yükseliş işaretleri belirtiyor. Ayrıntılı olarak, Bitcoin’in fiyatı yükseliyor, 39.000 doları aştı, uzmanlar ve analistler bundan sonra sadece daha da artacağını söylüyor. Son düşüşler, çeşitli faktörlere dayalı düzeltmelerden kaynaklandı. Bundan sonra Bitcoin fiyatı yükselmeye devam edebilir.

Çoğu zaman olduğu gibi, Bitcoin fiyatı yükseldiği zaman, altcoin’lerin fiyatı da yükselir. Özellikle XRP, geçen hafta değerinde bir artış yaşadı. Değeri, %20’nin üzerinde yükseldi. Şu anda, fiyat kısıtlı bir kanal içinde durmuş gibi görünüyor. Hodller’lar bir sonraki hamlelerini yapmadan önce daha güçlü ipuçları bekliyorlar. Özellikle, XRP çizelgeleri bir boğa bayrağı kopuşunu vurguluyor. Bir kez vurulduğu zaman, fiyat hemen yükseldi. Artık piyasa alış ve satış arasında oynuyor.

Öte yandan, RSI yükselişle işlem görüyor. Ayrıca, XRP’nin bir ölüm çaprazına girmesi de bekleniyor. Bu muhtemelen birkaç ay içinde gerçekleşecektir. Belki de XRP’nin geleceği için yolu tanımlayacak olan budur. Sonuç olarak, XRP boğalarının gücü tükenebilir. Bununla birlikte, çoğu avcı nihai kararlarını vermeden önce daha güçlü ipuçları bekleniyor.

Kaynak: coinquora

Sorumluluk Reddi: Bu, bir yatırım tavsiyesi değildir. Lütfen kripto para birimlerine yatırım yapmadan önce detaylı araştırın.


Twitter Hesabımızı Takip Ederek Anında Haberdar Olun! Twitter

Bizi Google Haberler'den de takip edebilirsiniz : @kriptofubi

Binance'da %10 Komisyon İndirimli Kayıt Yapmak İçin Tıklayın : %10 İndirimli Kayıt

Haber ve analizlere anında ulaşmak için Telegram Grubumuza Katılın: Telegram

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz