Kriptofubi.com olarak, geçtiğimiz haftanın en çok kazanan 5 altcoin’ini inceledik. Yükselişleri devam edecek mi?

Geçen hafta en çok yükselen 5 altcoin şunlar oldu:

  1. Axie Infinity (AXS)
  2. Telcoin (TEL)
  3. Theta Network (THETA)
  4. Internet Computer (ICP)
  5. OKB (OKB)

Axie Infinity (AXS)

AXS, 20 Temmuz’da 14.10 dolara düştüğünden bu yana yükseliyor. 24 Temmuz’da tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 49.78 dolara ulaşmayı sürdürdü. Dört gün gibi bir sürede AXS, %252 oranında yükseldi. Ancak yüksek fiyatlar sürdürülemedi ve uzun bir üst fitil sundu. AXS, 41.86 dolarlık direnç alanının üzerini gördü ancak yukarı hareketi sürdüremedi. Başka bir yukarı hareket gelirse, bir sonraki en olası direnç alanı 54-58.76 dolar arasında bulunacaktır.

TEL

TEL, tüm zamanların en yüksek fiyatı olan 0.064 dolara ulaştıktan sonra 11 Mayıs’tan bu yana azalan bir direnç çizgisinin yanında düşüş sundu. Teknik göstergeler nispeten yükseliş belirtiyor. RSI 50’nin üzerine çıktı ve Stokastik osilatör bir yükseliş çaprazı yaptı. En yakın direnç alanı 0.03 dolarda yer alıyor.

THETA

THETA, tüm zamanların en yüksek fiyatı olan 15.88 dolara ulaştığı 16 Nisan’dan bu yana azalan bir direnç çizgisinin yanında düşüyor.

Şimdiye kadar, en son 17 Haziran’da olmak üzere üç başarısız kopma girişiminde bulundu. Çif dipten bu yana yukarı yönlü hareket ediyor ve şu anda bir kez daha kırımaya çalışıyor. MACD, RSI ve Stokastik osilatör, bir kopuş olasığını destekleyerek yükseliyor. En yakın direnç alanı muhtemelen 9.70 dolar olarak görünüyor.

ICP

ICP, 29 Haziran’dan bu yana azalan bir direnç çizgisiyle birlikte düşüş görüyor. 26 Haziran ve 20 Temmuz’da ICP, 27 dolara yakın bir çift dip formasyonu oluşturdu. Bundan sonra yukarı yönlü bir hareket başladı ve alçalan direnç çizgisinden çıktı. Şu anda ICP, 47 dolar seviyesinde geziyor ve burada bir kırılma, muhtemelen 60 dolarlık alana doğru yukarı yönlü bir hareket başlatır.

OKB

OKB, 22 Haziran’dan bu yana yukarı yönlü hareket ediyor. 20 Temmuz’da ilk yüksek dip seviyesini sundu ve yükseliş hareketini hızlandırılmış bir oranda devam ettirdi. 14.96 dolar seviyesinden hareket eden OKB için uzun vadeli bir yatay direnç alanı var. Bunu başarılı şekilde geri alırsa, muhtemelen 19 dolara doğru yukarı yönlü harekete başlayabilir.

Kaynak: beincrypto

Sorumluluk Reddi: Bu, bir yatırım tavsiyesi değildir. Lütfen kripto para birimlerine yatırım yapmadan önce detaylı araştırın.


Twitter Hesabımızı Takip Ederek Anında Haberdar Olun! Twitter

Bizi Google Haberler'den de takip edebilirsiniz : @kriptofubi

Binance'da %10 Komisyon İndirimli Kayıt Yapmak İçin Tıklayın : %10 İndirimli Kayıt

Haber ve analizlere anında ulaşmak için Telegram Grubumuza Katılın: Telegram

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz