Bloomberg Intelligence emtia stratejisti Mike McGlone, Bitcoin‘in görünümüne ağırlık veriyor ve en iyi kriptonun 60.000 doları tekrar ziyaret etmesinin 20.000 doları desteklemekten daha olası olup olmadığını değerlendirdi.

Bloomberg’in borsa yatırım fonu (ETF) kıdemli analisti Eric Balchunas, McGlone’un emtia stratejistinin BTC’nin 30.000 doların üzerindeki mevcut konsolidasyonunun, önde gelen kripto para biriminin %250’lik bir ralli başlattığı 2019’daki fiyat modelini nasıl hatırlattığını belirttiği raporunun bir bölümünü paylaşıyor.

benzer çok soğuk koşullardan kurtulma geçmişi herhangi bir rehberse, bitcoin’in 20.000 dolarlık desteğe karşı 60.000 dolarlık dirence dönme olasılığı daha yüksektir. grafiğimiz, yaklaşık 14.000 dolardan 2019 zirvesine başlamadan hemen önce, yaklaşık 4.000 dolarlık 2018-2019 konsolidasyon dönemine benzer kıyaslamayı gösteriyor.

McGlone, Bitcoin’in 30.000 doların üzerindeki konsolidasyonunun, BTC’nin başka bir satış turunu tetiklemek yerine sürekli bir yükseliş trendi için zemin hazırladığını gösterdiğini belirtiyor.

Çin’in Bitcoin ticareti ve madenciliği konusundaki sert tavrına bakan McGlone, BTC ve diğer kripto varlıklarına uyguladığı baskının ülkenin ekonomik yükselişinde bir tavana ulaştığının bir işareti olabileceğini söylüyor.

Kaynak: dailyhodl

Sorumluluk Reddi: Bu, bir yatırım tavsiyesi değildir. Lütfen kripto para birimlerine yatırım yapmadan önce detaylı araştırın.


Twitter Hesabımızı Takip Ederek Anında Haberdar Olun! Twitter

Bizi Google Haberler'den de takip edebilirsiniz : @kriptofubi

Binance'da %10 Komisyon İndirimli Kayıt Yapmak İçin Tıklayın : %10 İndirimli Kayıt

Haber ve analizlere anında ulaşmak için Telegram Grubumuza Katılın: Telegram

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz