XRP fiyatı, kripto düzenlemesi için savaşırken son 8 ay boyunca vahşi bir yolculuk geçirdi. SEC, sektör katılımcılarına net düzenlemeler sağlamaya devam ediyor.  Ripple için son zamanlarda birden fazla galibiyetle, yatırımcılar yakında bir galibiyet bekliyorlar.

Geçtiğimiz birkaç gün içinde boğalar, XRP’yi fiyatı 2 aydan uzun süredir düşük tutan uzun vadeli trend çizgisine itti. Bu, genellikle bir trend değişikliğinin ilk adımı olduğu için bir yükseliş işaretidir. Boğalar XRP’yi bu trend çizgisinin üzerinde tutabildiği sürece, fiyatların yakında 0.70 dolar bölgesine yaklaşmasını beklemeliyiz.

Fiyatın şu anda durdurulduğu direnç bölgesi ile birlikte 200 MA yatıyor. Fiyat 60 günden fazla bir süredir bu MA altında kaldı ve temizlendikten sonra XRP 1 dolara geri dönmeye başlayacaktır. Ayılar kısa vadede devralmaya karar verirse, XRP fiyatı 0.58 dolardan destek bulabilir. Yükseliş trendinde devam etmesi için XRP’nin 0.56 dolarlık başka bir desteği daha var.

Kaynak: coingape

Sorumluluk Reddi: Bu, bir yatırım tavsiyesi değildir. Lütfen kripto para birimlerine yatırım yapmadan önce detaylı araştırın.


Twitter Hesabımızı Takip Ederek Anında Haberdar Olun! Twitter

Bizi Google Haberler'den de takip edebilirsiniz : @kriptofubi

Binance'da %10 Komisyon İndirimli Kayıt Yapmak İçin Tıklayın : %10 İndirimli Kayıt

Haber ve analizlere anında ulaşmak için Telegram Grubumuza Katılın: Telegram

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz