Flare Network, XRP sahiplerine ek bir airdrop vereceğini açıkladı. Flare’in kurucu ortağı ve CEO’su Hugo Philion, şirketin öümüzdeki 6 hafta içinde “Songbird” adlı bir ağ yayınlamayı planladığını belirtti.

Philion’a göre ağ, geliştiriciler için bir test alanı olarak kullanmak amacıyla tasarlandı. Yerel token Songbird’ün (SGB) sabir bir token kaynağına sahip operasyonel bir blok zinciri olacak. SGB, geçen yılın sonlarında çekilen ağın anlık görüntüsüne göre Spark (FLR) tokenını alacak olan XRP sahiplerine dağıtılacak.

Philion, SGB airdrop’u için şöyle konuştu:

songbird, üretime hazır bir ağ olarak görülmemelidir. önerilen üretim ağının, zaman içinde önerilen yönetişim güncellemelerinin, flare çekirdek protokollerinin ve flare’de başlatılan dapp’lerin bütünlüğünü test etmek içindir.

CEO’ya göre, Songbird, Flare’in tam ağı kullanıma sunulduktan sonra bile Flare için bir test ağı olarak var olmaya devam edecektir.

yenilikler ve yeni dapp lansmanları önce songbird’de gerçekleşecek ve ardından testten sonra flare’de kullanıma sunulabilir. bu, songbird’ü, tek başına, flare’in amaçlanan kararlılığına ihtiyaç duymayan, ancak temel flare protokollerinin ve songbird’ün flare’den önce sunabileceği potansiyel olarak daha gelişmiş özelliklerin keyfini çıkarmak isteyen uygulamalar için yararlı olabilecek kendi ağ türünü oluşturur.

Kaynak: dailyhodl

Sorumluluk Reddi: Bu, bir yatırım tavsiyesi değildir. Lütfen kripto para birimlerine yatırım yapmadan önce detaylı araştırın.


Twitter Hesabımızı Takip Ederek Anında Haberdar Olun! Twitter

Bizi Google Haberler'den de takip edebilirsiniz : @kriptofubi

Binance'da %10 Komisyon İndirimli Kayıt Yapmak İçin Tıklayın : %10 İndirimli Kayıt

Haber ve analizlere anında ulaşmak için Telegram Grubumuza Katılın: Telegram

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz