Polygon‘un yerel tokenı Matic‘in fiyatı, daha geniş kripto pazarındaki toparlanmanın ortasında son iki günde %45’ten fazla yükseldi. Uzmanlar, dijital varlığın yakın vadede 0.9 dolar seviyesinin üzerinde kalması durumunda yükseliş eğilimine devam edebileceğini söylüyor.

Uzmanlar, Mart 2020’den 2.45 dolardaki zirveye kadar, Matic’in başlangıçtaki piyasa değerinden yaklaşık 163 kat arttığını ve piyasada benimsenmesinin net bir niyetini ortaya koyduğunu söylüyor.

Polygon Network’ün daha hızlı ve daha ucuz işlemler sunarken ölçeklenebilirlik ve kullanılabilirlik sorunlarını Ethereum ile çözmeye çalışması nedeniyle, dijital tokenın popülaritesi son birkaç ayda kripto yatırımcıları arasında arttı. Bitcoin’den farklı olarak Matic, 18 Mayıs 2021’deki 2.62 dolarlık zirveden fiyatlarda %75’lik daha derin bir düzeltme gördü. Kripto pazarındaki bazı istikrarın ortasında Matic, 20 Temmuz’da 0.64 dolarlık düşük bir seviyeden toparlandı ve sonuncusunda 0.93 dolara ulaştı. 0.677 dolarlık destek seviyesinden keskin bir şekilde geri döndüğüne bakılırsa, Matic yakın vadede 0.9 doları geçip yükseliş momentumunu sürdürebilir.

Kaynak: livemint

Sorumluluk Reddi: Bu, bir yatırım tavsiyesi değildir. Lütfen kripto para birimlerine yatırım yapmadan önce detaylı araştırın.


Twitter Hesabımızı Takip Ederek Anında Haberdar Olun! Twitter

Bizi Google Haberler'den de takip edebilirsiniz : @kriptofubi

Binance'da %10 Komisyon İndirimli Kayıt Yapmak İçin Tıklayın : %10 İndirimli Kayıt

Haber ve analizlere anında ulaşmak için Telegram Grubumuza Katılın: Telegram

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz