Dijital varlık yöneticisi CoinShares, Ethereum için kurumsal talebin bu yıl 1 milyar dolara yakın girişler ile artmaya devam ettiğini belirtiyor. Yeni haftalık raporlarına göre, finans kurumları 2021’in başından bu yana yaklaşık 973 milyon dolar değerinde Ethereum topladı. CoinShares ayrıca Ethereum’un art arda üçüncü hafta net girişler gördüğünü ve bu sefer toplamda 11 milyon doları aştığını söylüyor.

ethereum, geçen haftaki toplam 11.70 milyon dolarlık girişle art arda 3. hafta girişini gördü. bu, yıldan bugüne 1 milyar dolara yakın girişleri getiriyor.

CoinShares’e göre, Bitcoin’e gelince de, piyasa değerine göre dünyanın en büyük kripto parası, kurumlardan ardı ardına ikinci bir hafta çıkışını tamamladı. Firma, BTC’nin kurumsal ticaret hacminin de düştüğünün altını çiziyor. CoinShares, hacimdeki düşüşün mutlaka düşüş etkileriyle gelmediğini ekliyor.

Diğer kripto varlıklarına bakıldığı zaman Coinshares’in raporuna göre kurumsallar Ethereum başta olmak üzere, Ripple, Polkadot, Bitcoin Cash, Litecoin, Cardano ve Stellar’a yatırım yapıyor.

Kaynak: dailyhodl

Sorumluluk Reddi: Bu, bir yatırım tavsiyesi değildir. Lütfen kripto para birimlerine yatırım yapmadan önce detaylı araştırın.


Twitter Hesabımızı Takip Ederek Anında Haberdar Olun! Twitter

Bizi Google Haberler'den de takip edebilirsiniz : @kriptofubi

Binance'da %10 Komisyon İndirimli Kayıt Yapmak İçin Tıklayın : %10 İndirimli Kayıt

Haber ve analizlere anında ulaşmak için Telegram Grubumuza Katılın: Telegram

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz