Kripto para piyasası bugün motoru çalıştırdı ve Bitcoin başta olmak üzere altcoin’lerde hareketlilik gördük. Kriptofubi.com olarak en çok ilgi gören altcoin‘lerden 4’ünün fiyat analizini inceledik.

BNB/USDT

Binance Coin (BNB), bugün olumlu bir işaret olan 251.41 dolarlık destekten sıçradı. Bu, boğaların satın almak için daha derin bir düzeltme beklemediğini belirtiyor. Alıcılar şimdi fiyatı düşüş trendi çizgisinin üzerinde tutmaya ve sürdürmeye çalışacaklardır. Bunu yapmayı başardıkları takdirde ayıların kontrolünü kaybettiği anlamına gelir. BNB daha sonra 433 dolardan genel dirence doğru yolculuğuna başlayabilir. Ters yönlü, fiyat düşüş trendi çizgisinden aşağı dönerse, ayıların rallilerde satış yaptığını belirtir.

ADA/USDT

Cardano (ADA), 20 Temmuz’da kritik destek olan 1 dolara düştü, ancak boğalar bu düşüşü agresif bir şekilde satın aldı ve bugün güçlü bir toparlanmayla sonuçlandı. Yardım rallisi artık ayıların sert bir direnç sunabileceği 20 günlük EMA’ya yani 1.25 dolara ulaşabilir.

Boğalar fiyatı 20 günlük EMA’nın üzerine çıkarırsa, ADA 50 günlük SMA’ya yükselebilir. Momentum bu engeli aştığı takdirde, parite düşüş trendi çizgisine çıkacaktır. Bu direncin üzerinde bir kırılma ve kapanış, 1.94 dolara bir ralli için kapıları açabilecek olan aşağı yönlü alçalan üçgen modelini geçersiz kılacaktır.

DOGE/USDT

Dogecoin bugün bir kez daha 0.15 dolarlık desteğinden sıçradı ve bu, boğaların agresif bir şekilde bu seviyeyi savunmaya çalıştığını belirtiyor. Yardım rallisi artık 0.21 dolardan genel dirence ulaşabilir.

Düşen hareketli ortalamalar ve negatif bölgedeki RSI, ayıların ralliyi 0.21 dolardan durdurmaya çalışacağını belirtiyor. Fiyat bu dirençten düştüğü takdirde, DOGE tekrar 0.15 dolara düşebilir ve birkaç gün boyunca menzile bağlı kalabilir. 0.21 dolarlık bir kırılma, ilk güç işareti olacak ve 0.26 dolarlık bir ralli ile sonuçlanabilir.

DOT/USDT

Polkadot, satın almanın ortaya çıktığı 20 Temmuz’da psikolojik seviyenin yakınında 10 dolara düştü. Bu, bugün güçlü bir toparlanmayı beraberinde getirdi. Alıcılar, 20 günlük EMA’da yani 14 dolarda sert dirençle karşılaşabilir. Fiyat bu dirençten düşerse, ayılar tekrar DOT çiftini 10 doların altına düşürmeye çalışacaktır. Başarılı oldukları takdirde, düşüş trendi 7.80 dolara kadar uzayabilir.

Kaynak: cointelegraph

Sorumluluk Reddi: Bu, bir yatırım tavsiyesi değildir. Lütfen kripto para birimlerine yatırım yapmadan önce detaylı araştırın.


Twitter Hesabımızı Takip Ederek Anında Haberdar Olun! Twitter

Bizi Google Haberler'den de takip edebilirsiniz : @kriptofubi

Binance'da %10 Komisyon İndirimli Kayıt Yapmak İçin Tıklayın : %10 İndirimli Kayıt

Haber ve analizlere anında ulaşmak için Telegram Grubumuza Katılın: Telegram

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz