Ethereum Classic (ETC) Fiyatı, Düzeltmesini Uzattı! İşte Sonraki Hedefler

0
701

Ethereum Classic, Mayıs ayının başından bu yana, 36.3 dolardan 170 doların üzerine yükseldi ve şu anki fiyat 109 dolar civarında. Kripto para piyasası baskı atlında kalıyor, ETC’nin fiyatı önümüzdeki günlerde daha da zayıflayabilir ve belki de bu kripto paraya yatırım yapmak için en iyi an değildir.

ETC, kullanıcıların para, mülk, hisse alışverişi yapmasına izin veren ve aracılara ihtiyaç duymadan dijital varlıkları yönetmenin bir yolunu sağlayan akıllı bir sözleşme platformudur.

Resmi web sitesine göre, ETC, parlak bir geleceğe sahip kripto para birimi alanındaki en saf merkezi olmayan projelerden biridir.

ETC fiyatı mevcut düzeltmeye rağmen şimdilik trendin tersine dönme riski belirtmiyor. ETC, orijinal, değişmemiş Ethereum blok zincirini koruyor, ancak son fiyat değerlenmesinin daha az temel bir arka planı vardır.

fiyat, kısmen büyük ethereum rallisini takip eden spekülasyonlar nedeniyle ve kısmen de piyasa katılımcılarının etc 2.0 yükseltmesinden sonra daha fazla ilgiye sahip olduğunu tahmin etmeleri nedeniyle yükseldi.

Kripto para birimi cEO’su joe dipasquale, eth’nin hisse kanıtına geçeceği ve ETC’ye iş kanıtı bırakacağı için, bu değişimin etc’ye bağımsız olarak çalışma şansı vermesi konusunda spekülasyonlar yapıyorlar dedi.

ETC’nin likiditesi bu ay önemli ölçüde yükseldi ve son düzelmeye rağmen ETC tüccarların dikkatini çekmeye devam ediyor.

Önümüzdeki günlerde fiyat 120 doların üzerini görürse, ETC ticareti için bir sinyal olur ve ilk hedef 140 dolar civarında olabilir.

140 doların üzerine çıkmak, yükseliş eğiliminin devam etmesini destekliyor ve 160 dolarlık direnç seviyesine açık yol vardır.

Kaynak: invezz

Sorumluluk Reddi: Bu, bir yatırım tavsiyesi değildir. Lütfen kripto para birimlerine yatırım yapmadan önce detaylı araştırın.


Twitter Hesabımızı Takip Ederek Anında Haberdar Olun! Twitter

Bizi Google Haberler'den de takip edebilirsiniz : @kriptofubi

Binance'da %10 Komisyon İndirimli Kayıt Yapmak İçin Tıklayın : %10 İndirimli Kayıt

Haber ve analizlere anında ulaşmak için Telegram Grubumuza Katılın: Telegram

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here