BitTorrent (BTT) Gelecekte 1 Dolar Olacak Mı? İyi Bir Yatırım Mı?

0
1191

BitTorrent‘in yerel tokenı olan BTT‘nin fiyatı, 5.2 milyar dolarlık bir değere ulaşmak için tüm zamanların en yüksek seviyesine çıktı.

Popüler eşler arası dosya paylaşım protokolü BitTorrent’in yerel tokenı olan BTT, ralli ile 5.2 milyar doların üzerinde değere sahip oldu.

Bu da onu piyasa değeri açısından en değerli 24. kripto para birimi haline getiriyor. Daha etkileyici olanı ise tokenın değerinin son iki ayda 10 kattan fazla artması oldu.

BTT rallisinin arkasında katalizör var mı?

Bugüne kadar BTT rallisinin arkasında net bir temel katalizör bulunmuyor. Bununla birlikte, token Mart ortasında bir haftada yaklaşık %120 artarak güçlü teknik ivme sundu.

O zamandan bu yana, BTT’nin hacmi sürekli arttı ve tüm zamanların en yüksek seviyesini geçerken daha fazla ivme kazanmasını sağladı.

BitTorrent Token’in Tron ekosisteminin bir parçası olduğu düşünüldüğü zaman, NFT’ler hakkındaki olumlu duygu ve Sun’ın NFT pazarına odaklanmasının BTT’nin değeri üzerinde olumlu bir etkisi olmuş olabilir.

Sosyal medya yükselişi

BTT’nin tweet hacmi karşısında günlük duyarlılık puanı, BTT fiyatı yükselmeden önce 30 Mart’tan itibaren %377 yükseldi.

Bu nedenle, yeni BTT’nin tüm zamanların en yüksek seviyesi, yalnızca güçlü sosyal medya momentumu değil, aynı zamanda Bitcoin’in toparlanma fiyatı ve aynı zamanda altcoin’lerin de yönlendirdiği teknik bir kopuşun sonucu gibi görünüyor.

Kaynak: cointelegraph

Sorumluluk Reddi: Bu, bir yatırım tavsiyesi değildir. Lütfen kripto para birimlerine yatırım yapmadan önce detaylı araştırın.


Twitter Hesabımızı Takip Ederek Anında Haberdar Olun! Twitter

Bizi Google Haberler'den de takip edebilirsiniz : @kriptofubi

Binance'da %10 Komisyon İndirimli Kayıt Yapmak İçin Tıklayın : %10 İndirimli Kayıt

Haber ve analizlere anında ulaşmak için Telegram Grubumuza Katılın: Telegram

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here