Orion Protocol (ORN) Neden %730 Yükseldi? Ne İşe Yarıyor?

0
652

ORN, Şubat ayından bu yana %730 yükselerek 500 milyon dolarlık piyasa değerine ulaştı, ancak son kazançların arkasında ne var?

Merkezi olmayan finansman (DeFi) büyüdükçe, yeni değişim ve likidite havuzları sürekli ortaya çıkıyor. Ortalama bir yatırımcı için hepsini takip etmek ve en iyi getiri fırsatlarını bulmak giderek daha karmaşık hale geliyor.

Merkezi borsalar da stake etme fırsatları sunduğu için durum daha da kötüleşiyor. Bu nedenle, bazı ademi merkeziyetçi ve merkezi borsaya bağlanan bir likidite toplayıcılara olan ihtiyaç oldukça açık hale geldi.

Orion Protokolü, kullanıcıların tek bir platformdan işlem yapmaları ve havuzları takas etmeleri amacıyla erişim sağlamayı hedefliyor.

Hizmet, borsalarla rekabet etmek yerine, sipariş defterlerini ve likiditeyi tek bir platformda topluyor. Orion Terminal, herhangi bir hesaba veya Müşterinizi tanıyın doğrulamasına ihtiyaç duymadan Binance ve KuCoin ticareti sunacaktır.

Hem Ethereum hem de Binance Akıllı Zincir’e bağlantı sağlayacaktır.

Orion Terminali 31 Mart’ta canlı yayına girmeyi hedefliyor.

Proje ayrıca, protokole ek hacim kazandıran ve potansiyel stake etme ödüllerini artıran 40’tan fazla ortağı bir araya getirdi. Genişletme planları arasında türevler, kaldıraçlı borsa yatırım fonları, NFT’ler ve birçok dijital varlık için stake etme bulunuyor.

Kısacası, DEX birleştirme, çok az giriş engeline sahip veya hiç olmayan son derece rekabetçi bir sektördür. Bu nedenle, ORN tokenı asla meyve vermeyecek olan bazı pazar paylarında fiyatlandırılmış olabilir.

Kaynak: cointelegraph

 


Twitter Hesabımızı Takip Ederek Anında Haberdar Olun! Twitter

Bizi Google Haberler'den de takip edebilirsiniz : @kriptofubi

Binance'da %10 Komisyon İndirimli Kayıt Yapmak İçin Tıklayın : %10 İndirimli Kayıt

Haber ve analizlere anında ulaşmak için Telegram Grubumuza Katılın: Telegram

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here