Cardano Fiyatının Yükselmesi İçin Ne Gerekiyor? İşte Cevabı

0
510

Cardano fiyatı, yükselen üçgen modelinin hipotenüsü boyunca işlem yaparken kararsızlık belirtileri sunuyor.

ADA fiyatı kritik bir seviyede dalgalanıyor

4 saatlik grafikte, Cardano fiyatı agresif alıcıların varlığı ortaya koyan birden fazla yüksek düşüş oluşturdu. Bununla birlikte, arz bariyeri boyunca 1.48 dolar seviyesinde bulunan satıcılar, bu dalgalanmaların geçmesini başarıyla engelledi.

Bu fiyat hareketi, artan bir üçgen oluşumuyla sonuçlanır; ADA fiyatı ikna edici bir şekilde 1.48 doları kesip hacimde güçlü bir yükselişle kesilirse, %45’lik bir boğa rallisi öngörür.

Bununla birlikte, yayın anında, Cardano fiyatı kalıbın hipotenüsünü ihlal etmeye çok yaklaşmış durumda, bu nedenle alıcılar hiçbir yerde görünmüyor. Boğalar ADA’yı yukarı iten bir geri dönüş yaparsa, üçgenin tabanına doğru yüksek bir salınım olacaktır.

Bu hareket, ADA‘nın piyasa değerinde %30’luk bir yükselişin sonucu olacaktır. Bu boğa koşusu doğrulanırsa, Cardano 4 saatlik grafikte 200 basit hareketli ortalamayı geri kazandıktan sonra gelecektir.

Böyle bir gelişmenin, 1.48 dolara yükselmeyi tetikleyen kenara itilmiş yatırımcılara güven aşılaması da muhtemeldir.

Bu yukarı yönlü ivmenin devam etmesi nedeniyle bu seviyenin üzerinde belirleyici bir kapanış da, ADA’nın %127.2 Fibonacci geri çekilme seviyesine denk gelen 2.15 dolar hedefine ulaşmasını sağlayabilir.

Kaynak: fxstreet

Sorumluluk Reddi: Bu, bir yatırım tavsiyesi değildir. Lütfen kripto para birimlerine yatırım yapmadan önce detaylı araştırın.


Twitter Hesabımızı Takip Ederek Anında Haberdar Olun! Twitter

Bizi Google Haberler'den de takip edebilirsiniz : @kriptofubi

Binance'da %10 Komisyon İndirimli Kayıt Yapmak İçin Tıklayın : %10 İndirimli Kayıt

Haber ve analizlere anında ulaşmak için Telegram Grubumuza Katılın: Telegram

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here