Ünlü Trader: Bu Altcoin’ler Nisan Ayında Patlayacak!

0
615

Kripto piyasasındaki mevcut düşüş trendi etkisini göstermesine rağmen, Youtuber Nicholas Merten namı diğer DataDash altcoin’lerin “ikinci boğa döngüsü“ne doğru ilerlediğine inanıyor.

Youtuber, DeFi sektörünün ve NFT‘lerin ralliyi domine edeceğini düşünüyor ve bir yükseliş süreci olarak Nisan ve Mayıs arasındaki dönemi hedefliyor.

Bitcoin ve Ethereum için düşük bir performans öngören Merten, düşük ve orta büyüklükteki altcoin’lerin büyük kazançlar getireceğini söyledi.

En iyi altcoin olarak sırasıyla CAKE ve UNI‘yi belirtti.

İlk merkezi olmayan borsa, Binance Akıllı Zincir ekosisteminin ortaya çıkmasıyla son aylarda yoğun ilgi gördü. Platform, Ethereum‘un pazar payının bir kısmını emiyor ve bazı kullanıcılar daha düşük ücretlerle blok zincirlerine geçmeyi seçiyor.

Binance’in kripto para birimi BNB’ye karşı CAKE’nin tüm zaman çizelgesini inceleyen analist, altcoin’in ikinci bir ayağı yukarı çekmek için destek oluşturmanın “tipik davranışını” gösterdiğini söyledi.

Ünlü analist, yatırımcılara, altcoin’in hangi yöne gideceğini anlamak için önümüzdeki günlerde gözlerini CAKE’nin işlem hacminde tutmalarını söyledi.

DeFi, Uniswap ile güçlü temeller sunuyor

Ünlü analiste göre UNI, “pazara öncülük eden fırsatlardan” biri. UNI’nin BTC’ye karşı tüm zaman çizelgesini araştırırken, Kasım ve Aralık 2020’de iki “net dip” görülebilir.

Analist’in dediği üzere, bu konsolidasyon aşaması UNI’yi yeni zirvelere taşıdı. Altcoin, ufukta performans üzerinde olumlu bir etkisi olacak güçlü bir katalizörle bir kez daha böyle bir konsolidasyon aşamasında yer alıyor.

çok yakında çıkacak olan uniswap v3’ün piyasaya sürülmesi, fiyatları gerçekten yükseltmek için gerçek dönüm noktası olacak.

Youtuber, NFT sektöründe, ENJ gibi altcoinler’in de çok değer kazanacağını ve sektör için faydalı olacağını düşündüğünü söyledi.

Kaynak: cryptonewsflash

Sorumluluk Reddi: Bu, bir yatırım tavsiyesi değildir. Lütfen kripto para birimlerine yatırım yapmadan önce detaylı araştırın.


Twitter Hesabımızı Takip Ederek Anında Haberdar Olun! Twitter

Bizi Google Haberler'den de takip edebilirsiniz : @kriptofubi

Binance'da %10 Komisyon İndirimli Kayıt Yapmak İçin Tıklayın : %10 İndirimli Kayıt

Haber ve analizlere anında ulaşmak için Telegram Grubumuza Katılın: Telegram

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here