XRP Mart Ayı Fiyat Analizi – Yükseliş Devam Edecek Mi?

0
436

Ripple’ın XRP tokenı, son 24 saat içinde yeşile dönen nadir kripto paralardan biriydi.

XRP, SEC’in Ripple ve yöneticilerine açtığı davadan dolayı büyük bir baskı altında yer alıyor. SEC’in XRP’nin işe yaradığını yavaş yavaş fark ettiği görülüyor.

XRP topluluğu için bu umut ışığı, XRP’nin son zamanlarda yükselişinin olası bir nedeniydi. Bunun da ötesinde, İngiltere gibi ülkeler XRP’yi bir yardımcı token olarak gördüklerini belirtmişlerdi.

XRP, haftadan haftaya %12.34 kazanç sağladı ve hem BTC’nin haftadan haftaya %7.35’lik kaybını hem de ETH’nin %6.70’lik kaybını geride bıraktı.

XRP, şu anda 22.97 milyar dolarlık bir değere sahip olan piyasa değerine göre 7. en büyük kripto para birimidir. Yayın anında XRP, önceki ayın değerine göre %20’lik bir fiyat artışını temsil eden 0.5 dolardan işlem görüyor.

Günlük grafiğe bakıldığında, Şubat ayında güçlü dalgalanma olduğu görünüyor, ancak Mart ayında çok sayıda yatay işlem görülebilir. Bununla birlikte, kripto para birimi yukarı yönde bir hareket gösterdi ve bu da fiyatını bir noktada 0.55 dolara kadar çıkardı.

Saatlik zaman dilimine yakınlaştırıldığında, alıcılardaki bir akının neden olduğu yukarı doğru güçlü bir itiş görülebilir. Bununla birlikte, saatlik grafikte hacim artışı büyük görünse de, daha geniş bir zamana yayarsak yeterli değildir. %61.8 Fib geri çekilme seviyesini kıramadıktan sonra XRP, 0.48 dolara geri dönmeye başladı.

Kripto para, şu anda 50 saatlik EMA için savaşıyor.

Kaynak: invezz

Sorumluluk Reddi: Bu, bir yatırım tavsiyesi değildir. Lütfen kripto para birimlerine yatırım yapmadan önce detaylı araştırın.


Twitter Hesabımızı Takip Ederek Anında Haberdar Olun! Twitter

Bizi Google Haberler'den de takip edebilirsiniz : @kriptofubi

Binance'da %10 Komisyon İndirimli Kayıt Yapmak İçin Tıklayın : %10 İndirimli Kayıt

Haber ve analizlere anında ulaşmak için Telegram Grubumuza Katılın: Telegram

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here