Cardano Fiyat Analizi: ADA’nın Görkemli Rallisi Nereye Kadar Gidecek?

0
549

Cardano, Coinbase üzerinde listeleme sonrası bu hafta başında ana katalizör oldu ve muazzam kazanımlar gösterdi. Akıllı sözleşme tokenı, dipten 1 doların altından toparlandı.

Birkaç geçici direnç bölgesi, kazançları durdurmak için çok az hareket gösterdi ve yükseliş ayağının son zamanlarda işlem gören rekor seviye olan 1.48 dolar civarında artışa izin verdi. Bununla birlikte, ADA, aşırı bir düşüş modeli ile düzeltmeye başlayarak 1.44 dolarlık direnci vurdu.

SuperTrend göstergesine bakıldığında kısa süre önce ADA’ya bir sinyal gönderdiğini görüyoruz. Desen, rengini yeşile çevirdi ve fiyatın altında hareket ederek artışa geçti. Tüccarlar, bir varlığın uzun veya kısa olması durumlarını belirlemek amacıyla bu göstergeyi kullanıyor. SuperTrend göstergesi fiyatın altında olduğu sürece, ADA’nın genel eğilimi yukarı doğru olacaktır.

MACD, eğilimin hala boğalar için olumlu olduğunu gösteriyor. Pozitif bölgede daha yüksek yönlü hareket etmekle birlikte, MACD çizgisi sinyal çizgisinin üzerindeki sapmayı genişletecektir.

Diğer yönde, çift tepeli formasyona bakıldığında düşüş eğiliminin olduğu görünüyor ve bu bir düzeltmeyle sonuçlanabilir.

Çift tepe paterni onaylarsa, ADA’nın önemli ölçüde düşüşünün görüleceğini söylemek mümkün, ancak 4 saatlik grafikte sağlanan çapalar da test edilebilir.

Sorumluluk Reddi: Bu, bir yatırım tavsiyesi değildir. Lütfen kripto para birimlerine yatırım yapmadan önce detaylı araştırın.


Twitter Hesabımızı Takip Ederek Anında Haberdar Olun! Twitter

Bizi Google Haberler'den de takip edebilirsiniz : @kriptofubi

Binance'da %10 Komisyon İndirimli Kayıt Yapmak İçin Tıklayın : %10 İndirimli Kayıt

Haber ve analizlere anında ulaşmak için Telegram Grubumuza Katılın: Telegram

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here