Ripple Fiyat Analizi: XRP, Düzeltmeye Karşı Artışa Devam Edecek Mi?

0
327

XRP, şimdi yükseliş eğilimi göstermeye devam ettiği için son birkaç gündür yatay bir tablo çiziyor.

Bugün piyasa açıldığında yaklaşık %2.71’lik küçük bir artış gören XRP, şu anda 9 günlük ve 21 günlük hareketli ortalamaların üzerinde 0.47 dolar seviyesinde işlem görüyor.

Kripto para, şimdiye kadarki önceki girişimler başarısız olduğu için hala 0.55 dolar seviyesinin üzerine çıkmakta zorlanıyor. Buna rağmen, kanalın üst sınırını geçme etkisi yaratıyor.

Kanalın üzerinde önemli bir yükseliş, boğaları 0.50 dolara kadar sürdürebilir. Bu arada, XRP 0.50 doların üzerine çıkmayı başarırsa, direnç seviyelerini 0.56 dolar, 0.58 dolar ve 0.60 dolar olarak görebilir. Ancak, daha fazla düşüş fiyatı 0.39 dolar, 0.37 dolar ve 0.35 dolar destek seviyelerine de götürebilir.

Bitcoin karşısında, bu saatten önce piyasa fiyatı aşağı yönlü hareket gösteriyordu ve 9 günlük ve 21 günlük hareketli ortalamaların altında işlem görüyordu. Şimdilik, sadece günlük grafiğe bakarsak, boğalar artık piyasa fiyatı olarak hareketli ortalamaların üzerine çıkarmak için savaşıyor.

Sorumluluk Reddi: Bu, bir yatırım tavsiyesi değildir. Lütfen kripto para birimlerine yatırım yapmadan önce detaylı araştırın.


Twitter Hesabımızı Takip Ederek Anında Haberdar Olun! Twitter

Bizi Google Haberler'den de takip edebilirsiniz : @kriptofubi

Binance'da %10 Komisyon İndirimli Kayıt Yapmak İçin Tıklayın : %10 İndirimli Kayıt

Haber ve analizlere anında ulaşmak için Telegram Grubumuza Katılın: Telegram

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here