Bu Altcoin %60’lık Bir Ralliye Hazırlanıyor! Simetri Tutarsa Büyük Ralliyi Onaylacak

0
427

XLM fiyatı, tüm zamanların en yüksek seviyesi yeniden test edilmeden önce bir kritik direnç seviyesiyle mücadele ediyor.

XLM, Kasım 2020’nin ortasından 13 Şubat’ın yükseği olan 0.6083 dolara yükseldi; %200, %270 ve %170’lik üç dürtüsel dalgayla çerçevelenmiş ve toplamda %670’lik bir kazanç ortaya koydu.

XLM fiyat düşüşü büyük ralli öncesi hazırlık olabilir

Son 20 işlem gününde XLM fiyatı, yatay bir modelde kilitlendi. Sıkı fiyat hareketinin sonucu olarak da, bir sıkışma modeli ortaya çıktı.

Sıkışma paterni, Bollinger Bantlarının herhangi bir grafik süresinde Keltner Bantları içinde daralmasıdır ve genellikle her iki yönde de keskin bir hareketin başlangıcı olur.

Son aylarda XLM için hesaplanan simetri tutarsa, fiyat ters yönde çözülme olasılığını ortaya koyar, bu da yeni ralliyi beraberinde getirir.

Yeni ralliyi onaylamak için Stellar’ın üst Keltner Band ve üst Bollinger Band tarafından tanımlanan direnci 0.444 dolar civardıan temizlemesi gerekiyor. Başarılı bir kırılma da, fiyatı hızlı bir şekilde tüm zamanların en yüksek seviyesine, 0.6083 dolara çıkaracaktır.

Sorumluluk Reddi: Bu, bir yatırım tavsiyesi değildir. Lütfen kripto para birimlerine yatırım yapmadan önce detaylı araştırın.

 


Twitter Hesabımızı Takip Ederek Anında Haberdar Olun! Twitter

Bizi Google Haberler'den de takip edebilirsiniz : @kriptofubi

Binance'da %10 Komisyon İndirimli Kayıt Yapmak İçin Tıklayın : %10 İndirimli Kayıt

Haber ve analizlere anında ulaşmak için Telegram Grubumuza Katılın: Telegram

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here