Dogecoin Kısa Vadeli Fiyat Analizi: DOGE Yükselmeye Hazır!

0
365

Dogecoin fiyatı, 30 dakikalık grafiğe göre düşen trend çizgisinin üzerinde kırılıyor. Tesla’nın CEO’su Elon Musk, DOGE’nin erişebilirliği artırmak amacıyla Coinbase’de listelenmesini istiyor.

Musk’ın, Dogecoin için Coinbase’de listelenmesi paylaşımını yapmasının ardından, yorumlar, Mike Novogratz’in DOGE’un “şaka parası” olduğu şeklindeki ifadesine tam bir tezat oluşturuyor.

DOGE fiyatı, Musk’tan gelen yükseliş yorumları sonrası yükselen ralliyi geri çekti, ancak bu düşüş eğilimi değildir. Bunun yerine, hareketlenme geri gelmeden önce kripto para birimini konsolide etmek amacıyla daha fazla zamana ihtiyaç duyduğunun bir işaretidir.

0.582 doların üzerindeki bir ralli de, Dogecoin fiyatının 0.064 dolara yükselmeye başlama olasılığını artıracaktır. Yükseliş görünümüne güven sağlamak için, hacmin derhal artması gerekir.

30 dakikalık grafikteki bir sonraki önemli kısa vadeli direnç seviyeleri de, sırasıyla 0.06 ve 0.062 dolar olan geri çekilme seviyeleridir.

Kırık aşağı yönlü hat şu anda 0.0565 dolara oturmuş durumda ve herhangi retrace için ilk fiyat desteğidir.

Kaynak: fxstreet

Sorumluluk Reddi: Bu, bir yatırım tavsiyesi değildir. Lütfen kripto para birimlerine yatırım yapmadan önce detaylı araştırın.


Twitter Hesabımızı Takip Ederek Anında Haberdar Olun! Twitter

Bizi Google Haberler'den de takip edebilirsiniz : @kriptofubi

Binance'da %10 Komisyon İndirimli Kayıt Yapmak İçin Tıklayın : %10 İndirimli Kayıt

Haber ve analizlere anında ulaşmak için Telegram Grubumuza Katılın: Telegram

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here