Ripple İçin Bir Zafer Daha: Mahkeme, Tetragon’un İtirazını Reddetti!

0
458

Ripple Labs, Tetragon Financial Group Limited ile yasal mücadelesinde bir zafer daha elde etti. Mahkeme 05 Mart’ta Tetragon’un şu anda Ripple’dan hisse senedi geri alma hakkında sahip olmadığına karar vermesinin ardından, Delaware Eyaleti Şansölye Mahkemesi de itirazı reddetti.

Yargıç, XRP‘nin satışını kısıtlayan daha önce empoze edilen tedbiri kaldırdı.

İngiltere merkezli varlık yönetimi şirketi, Ripple’ın öz sermayesinin %2’sinden azına sahiptir. Bununla birlikte, 175 milyon dolar toplayan C serisi finansman turuna en büyük katkıyı yapan kişi oldu ve Ripple’a SEC davasından sonra hisselerini geri almak için dava açtı ve bunun “telafisi olmayan zarar riskini tetiklediğini” söyledi.

Tetragon Ripple’a karşı itirazını da kaybetti

tetragon’un başvurusu, mahkemenin yorumunun hatalı olan herhangi bir özel yönünü tanımlamaz, önemli bir konudaki belirli bir hatadan çok daha az, dava özet karar veya duruşmayla karar verilmeden önce kararı eyalet yüksek mahkemesinin incelemesi için nitelendirir.

Ayrıca Yargıç, 5 Mart kararını yineledi ve “Tetragon’un esaslara üstün gelme olasılığı makul değildi, çünkü ne Wells Bildirimi ne de icra eylemi hissedarlarının anlaşmasının yalın diline göre bir Menkul Kıymet Temerrüdü oluşturmuyordu” dedi.

Kaynak: cryptonewsflash

Sorumluluk Reddi: Bu, bir yatırım tavsiyesi değildir. Lütfen kripto para birimlerine yatırım yapmadan önce detaylı araştırın.


Twitter Hesabımızı Takip Ederek Anında Haberdar Olun! Twitter

Bizi Google Haberler'den de takip edebilirsiniz : @kriptofubi

Binance'da %10 Komisyon İndirimli Kayıt Yapmak İçin Tıklayın : %10 İndirimli Kayıt

Haber ve analizlere anında ulaşmak için Telegram Grubumuza Katılın: Telegram

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here