Polkadot Fiyat Analizi: DOT, Düşmeye Devam Edecek Mi?

0
639

Polkadot, yüksek basınç yükseldiği için 40 dolarlık seviyeden reddedildi. 35 dolar olarak vurgulanan 50 SMA’daki destek, istikrar ve 40 dolara geri dönme çağrısı yapabilir.

DOT için yükselen satış baskısının ortasında bir düzeltme devam ediyor. DOT, 40 dolardan reddedildikten sonra 36.7 dolardan işlem görüyor. Hedef, daha yüksek destek sağlamaktır. Bununla birlikte, 35 dolarlık 50 basit hareketli ortalama da acil destek. Polkadot bu bölgeden ilerlerse, birçok satış emri tetiklenerek mevcut satış baskısı artmış olur.

100 SMA şu anda zemini 34.5 dolarda tutuyor ancak kayıpları durduracak kadar güçlü görünmüyor. Bu nedenle, günü 50 SMA altında kapatmak, düşüş ayağının 200 SMA’daki birincil desteğe kadar uzandığını da görebilir.

4 saatlik grafikte bir satış sinyali göründü. Sinyal, yeşil bir dokuz mum çubuğunda belirlendi. Satış sinyali, ayılar kontrolü ele almak için hazırlanırken yükseliş trendinin tükendiğini belirtiyor. Polkadot için yanıp sönen satış sinyallerinin çoğu doğrulanma eğilimi içindedir. Bu nedenle, çöküş hakim olmaya devam edebilir.

Kaynak: fxstreet

Sorumluluk Reddi: Bu, bir yatırım tavsiyesi değildir. Lütfen kripto para birimlerine yatırım yapmadan önce detaylı araştırın.


Twitter Hesabımızı Takip Ederek Anında Haberdar Olun! Twitter

Bizi Google Haberler'den de takip edebilirsiniz : @kriptofubi

Binance'da %10 Komisyon İndirimli Kayıt Yapmak İçin Tıklayın : %10 İndirimli Kayıt

Haber ve analizlere anında ulaşmak için Telegram Grubumuza Katılın: Telegram

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here