Enjin Coin Fiyat Tahmini: ENJ %25 Boğa Öncesi Düzeltme Görebilir!

0
555
  • Enjin coin fiyatı son iki günde %75 civarında bir artış gördü.
  • Bu boğa rallisi, ENJ‘yi önceki tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 1.51 dolara düşürdü ve 1.95 dolardan yeni bir tane oluşturdu.

Enjin coin fiyatı son birkaç günde parabolik bir duruma geldi ve TD Sıralı Göstergesi tarafından sunulan bir satış sinyali nedeniyle %13 geri çekilme görebilir.

ENJ, tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 1.95 dolara çıkması sonrası muazzam satın alma aktivitesi gösteriyor. Altcoin başka bir boğa rallisine hazırlansa da, TD Sıralı göstergesi 6 saatlik grafikte yeşil bir dokuz mum çubuğu şeklinde bir satış işareti sundu, bu nedenle küçük bir düzeltme olabilir.

Bu düşüşü, Enjin coin fiyatını %25 oranında yükseltecek ve 2.38 dolara itecek olan yükseliş momentumundaki bir artış izleyecektir ve bu da %161,8 Fibonacci geri çekilme seviyesine denk gelecektir.

Söz konusu düzeltme ENJ’yi %10 azaltarak 1.63 dolarlık sabit bir destek engeline götürebilir.

Öte yandan, yatırımcıların 1.63 dolarlık destek vermesi durumunda Enjin coin fiyatının önceki rekor seviye olan 1.51 dolara düşebileceğini ve kısa süreli üstel hareketli ortalamaya denk geleceğini düşünmeleri gerekiyor.

Kaynak: fxstreet

Sorumluluk Reddi: Bu, bir yatırım tavsiyesi değildir. Lütfen kripto para birimlerine yatırım yapmadan önce detaylı araştırın.

 


Twitter Hesabımızı Takip Ederek Anında Haberdar Olun! Twitter

Bizi Google Haberler'den de takip edebilirsiniz : @kriptofubi

Binance'da %10 Komisyon İndirimli Kayıt Yapmak İçin Tıklayın : %10 İndirimli Kayıt

Haber ve analizlere anında ulaşmak için Telegram Grubumuza Katılın: Telegram

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here