Litecoin (LTC) Fiyat Analizi: 07 Mart

0
463

Litecoin‘in grafiklerine baktığımızda, küçük bir artış değerinin daha yükseğe taşımasına rağmen, satış baskısının şimdi onun yerini aldığını görüyoruz. Fiyat desteği 182.13 dolarda test ediyor.

LTC fiyatı bu desteği tutamazsa, Litecoin pazarında başka bir satış görebiliriz.

Bollinger Bantları, piyasadaki oynaklığın arttığının bir sinyali olarak ayrılıyor. Piyasadaki oynaklık arttıkça, trend değişikliği olasılığı da öne çıkıyor.

Bununla birlikte, 50 hareketli ortalamayla birlikte sinyal hattı, belirli bir yükseliş seviyesinin hala mevcut olduğunu belirtiyor. Ancak satış baskısı devam ederken ivme azalıyor. Momentum satıcı tarafına doğru gidiyor ve fiyat desteği bozarsa negatif bölgeye düşme ihtimaline sahip görünüyor.

Bağıl güç endeksi de denge bölgesinden uzaklaşmış durumda, satış baskısına rağmen alıcılar, RSI aşırı alım bölgesine yaklaşarak piyasayı dengelemeye çalışıyorlardı.

Sonuç olarak, Litecoin piyasasındaki mevcut eğilimler, yükselişten çok düşüş eğilimi belirtiyordu. Kripto para için büyük ölçüde ortaya çıkan potansiyel bir düşüş var. Kısa vadede 176 dolara düşmesi mümkündür. Ancak, yükseliş eğiliminin tersine dönmesi gerçekleşmezse, fiyat bu noktadan da daha fazla geri çekilebilir.

Kaynak: ambcrypto

Sorumluluk Reddi: Bu, bir yatırım tavsiyesi değildir. Lütfen kripto para birimlerine yatırım yapmadan önce detaylı araştırın.


Twitter Hesabımızı Takip Ederek Anında Haberdar Olun! Twitter

Bizi Google Haberler'den de takip edebilirsiniz : @kriptofubi

Binance'da %10 Komisyon İndirimli Kayıt Yapmak İçin Tıklayın : %10 İndirimli Kayıt

Haber ve analizlere anında ulaşmak için Telegram Grubumuza Katılın: Telegram

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here