Cardano (ADA) Fiyat Analizi: 05 Mart

0
728

Cardano, 1.17 dolar seviyelerinde geziyor, ancak bu hareket henüz ADA’nın iyileşme yolunda olduğunu doğrulamıyor.

Saatlik grafiğe göre ADA, 1.04 dolar bölgesinden güçlü bir sıçrama kaydetti ve grafiklere 1.17 dolara ulaşmasıyla istikrarlı düşüş trendini kırdığını ortaya koydu.

RSI 50’nin üzerine geri tırmanan ADA, Stokastik RSI aşırı alım bölgesinde yer aldı. Geçtiğimiz birkaç saat, ADA’nın %12.6 değerinde bir sıçrama kaydettiğini gördü, ancak geri dönmesi de muhtemeldi.

Daha uzun zaman dilimi çizelgeleri de aşırı satılmış bir ADA’yı belirtti ve bu kısa bir rahatlama rallisinden başka bir şey değildi. Bİr iyileşme fikrine inanmak için, ADA’nın 1.18 doların üzerine çıkması ve geri çekilme seviyesini de dirençten desteğe çevirmesi gerekiyor.

ADA’nın fiyat artışı aynı zamanda piyasa kapitalizasyonunu da etkiliyor. Bu nedenle, ADA, Binance Coin ve Ripple gibi diğer altcoinleri de geride bıraktı ve şu anda piyasa değeri açısından en büyük 3.kripto para birimidir.

Bununla birlikte, Cardano için gelişmeler de devam ediyor. IOHK’ya ait federasyon düğümleri ağını başlattıktan bir yıldan daha az süre sonra, Cardano Mart 2021’in sonunda tam ademi merkeziyetçiliğe ulaşacak. 1.800’den fazla topluluk havuzundan oluşan ağ tüm yeni ürünlerin de üretilmesinden sorumlu olacaktır.

Kaynak: ambcrypto, cryptopotato

 


Twitter Hesabımızı Takip Ederek Anında Haberdar Olun! Twitter

Bizi Google Haberler'den de takip edebilirsiniz : @kriptofubi

Binance'da %10 Komisyon İndirimli Kayıt Yapmak İçin Tıklayın : %10 İndirimli Kayıt

Haber ve analizlere anında ulaşmak için Telegram Grubumuza Katılın: Telegram

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here