Amazon’dan Ethereum’a Destek! Ethereum Artık Amazon’un Blok Zincirinde Kullanılabilir

0
492

AWS, Ethereum’un artık genel olarak Amazon Managed Blockchain’de mevcut olduğunu belirtti ve ölçeklenebilir, yönetilen bir çözüm sunduğunu duyurdu.

Bitcoin’den sonra ikinci sırada gelen kripto para birimi, yaygın tanınırlığa sahiptir. Amazon’un Ethereum desteği, ana akım kurumlar arasında blockchain çözümleri ve kripto para biriminin artan kabulünün ortasında geliyor.

Bu lansmanın ardından AWS müşterileri çok kısa bir süre içinde Ethereum düğümlerini kolayca tedarik edebilir ve genel Ethereum ana ağına ve Rinkeby ve Ropsten gibi test ağlarına bağlanabilir. Amazon Managed Blockchain ile müşteriler, güvenli ağ oluşturma, bekleme ve taşıma sırasında şifreleme, Ethereum blok zincirine hızlı ve güvenli senkronizasyon ve defter verileri için dayanıklı elastik depolamaya sahip olur.

Amazon tarafından yönetilen blok zinciri, düğüm sağlığını da izler, sağlıksız düğümlerin yerini alır ve Ethereum yazılım yükseltmelerini otomatikleştirerek müşterilerin Ethereum altyapısının kullanılabilirliğini daha iyi hale getirir.

Hizmet şu anda ABD Doğu, Asya Pasifik, İrlanda ve Londra bölgelerinde mevcuttur.

Kaynak: webpronews

Sorumluluk Reddi: Bu, bir yatırım tavsiyesi değildir. Lütfen kripto para birimlerine yatırım yapmadan önce detaylı araştırın.


Twitter Hesabımızı Takip Ederek Anında Haberdar Olun! Twitter

Bizi Google Haberler'den de takip edebilirsiniz : @kriptofubi

Binance'da %10 Komisyon İndirimli Kayıt Yapmak İçin Tıklayın : %10 İndirimli Kayıt

Haber ve analizlere anında ulaşmak için Telegram Grubumuza Katılın: Telegram

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here