The Graph (GRT) %50 Düşüş İle Karşı Karşıya!

0
373

GRT fiyatı, 20-23 Şubat arasında yaklaşık %50 düştü ve bunun ardından flama şeklinde konsolide oluyor. Flamanın 1.46 dolarlık düşük trend çizgisinin kırılması, 0.68 dolara bir satışı tetikleyecek gibi görünüyor.

GRT fiyatı, 10 ve 12 Şubat arasında 48 saatten daha kısa bir süre içinde %190’lık bir artış gördü. Ancak, GRT boğaları bu büyümeyi sürdüremedi ve bu da bir geri çekilmeyle sonuçlandı.

Şimdi, endeksleme protokolü tokenı, düşüş eğilimi gösteren bir flama modelinde sabitlendi ve yakında %50’lik bir düşüş belirtiyor.

Bu düşüş tezine güven ekleyen, 50 dört saatlik hareketli ortalamanın (MA) 100 dört saatlik MA’nin altındaki hareketidir ve düşüş eğilimi belirtir. Dolayısıyla, GRT fiyatı, flama düşük trend çizgisi ve 200 dört saatlik MA’nın 1.46 dolardan sağladığı destekle dilimlenirse, düşüş flama formasyonunun kırılmasını teyit edecek gibi görünüyor. Böyle bir durumda GRT, hedeflediği 0.68 dolara ulaşmak için %50 düşüş görür.

Kaynak: fxstreet

Sorumluluk Reddi: Bu, bir yatırım tavsiyesi değildir. Lütfen kripto para birimlerine yatırım yapmadan önce detaylı araştırın.

 


Twitter Hesabımızı Takip Ederek Anında Haberdar Olun! Twitter

Bizi Google Haberler'den de takip edebilirsiniz : @kriptofubi

Binance'da %10 Komisyon İndirimli Kayıt Yapmak İçin Tıklayın : %10 İndirimli Kayıt

Haber ve analizlere anında ulaşmak için Telegram Grubumuza Katılın: Telegram

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here