Uniswap Fiyat Analizi: UNI %74 Düşüş Tehlikesi Altında!

0
351
  • Uniswap‘in teknik resmi 100 SMA desteğinin altına düştükten sonra kötüye gidiyor.
  • Simetrik bir üçgen, UNI‘nin mevcut piyasa değerinden %74 oranında bir düşüş görebilir.

Uniswap, 28 dolardan başka bir engele takıldı ve 18 dolardan başlayan toparlanma da kısa sürdü. Tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 34 dolara yükseliş terk edildi ve kayıplar 20 dolara ulaştı. UNI, birkaç önemli destek bölgesini kaybetmesi sonrası 22 dolardan işlem görüyor. Bu da, muhtemelen yoğun satıcı sıkışıklığı alanlarına dönüyor.

Devasa Bir Çöküşün Eşiğinde Olabilir

Uniswap, piyasaki önde gelen DeFi tokenleri arasındadır ve dördüncü en büyük DeFi platformudur.

Bu arada, destek olarak 50 Basit Hareketli Ortalama (SMA) kaybetmek, 4 saatlik grafikte geçiçi 100 SMA’nın altındaki kayıpları da tetikledi. Yayın anında, Uniswap simetrik bir üçgen modelinin zirvesinde hareket ediyor.

Teknik model yükseliş veya düşüş eğilimi belirtmiyor. Simetrik üçgen desenleri, bir dizi azalan tepe noktası ve bir dizi yükselen alçaktan oluşur. Zirveler ve çukurlar eğilim çizgileri ile birbirine bağlanır. Model, bir konsolidasyon dönemine işaret eder.

Üst trend çizgisinin üzerinde bir kırılma meydana gelirken, fiyat yükselen trend çizgisi boyunca dilimlendiğinde bir kırılma oluşur. Bu üçgenlerin en yüksekten en alçak noktalara doğru ölçülen kesin hedefleri olduğunu bilmek gerekir.

Uniswap’in balinalarının bir satış çılgınlığı yaşadığı görünüyor. Bununla birlikte, fiyatın daha da düşebileceğine ve belki de kar elde etme zamanının geldiğine inanan yatırımcılar arasında düşüş eğilimi bulunuyor.

Kaynak: fxstreet

Sorumluluk Reddi: Bu, bir yatırım tavsiyesi değildir. Lütfen kripto para birimlerine yatırım yapmadan önce detaylı araştırın.


Twitter Hesabımızı Takip Ederek Anında Haberdar Olun! Twitter

Bizi Google Haberler'den de takip edebilirsiniz : @kriptofubi

Binance'da %10 Komisyon İndirimli Kayıt Yapmak İçin Tıklayın : %10 İndirimli Kayıt

Haber ve analizlere anında ulaşmak için Telegram Grubumuza Katılın: Telegram

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here