Polkadot Fiyat Tahmini: DOT, %30’luk Yükselişten Önce Kritik Dirençle Savaşıyor!

0
360

Polkadot, tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 42.28 dolardan 26.5 dolara kadar önemli bir geri çekilme gördü. Bununla birlikte, kripto para birimi toparlandı ve 34 dolarlık kritik bir direnç engeli kırılırsa yeni bir ayaklanma için hazır görünüyor.

Polkadot fiyatı, azalan üçgen kopuşunda tüm zamanların en yüksek seviyesine çıkabilir

4 saatlik grafiğe göre, Polkadot fiyatı, 34 dolarlık net bir direnç seviyesiyle azalan bir üçgen modeli oluşturdu. Mevcut fiyat bu temel engelin hemen altında duruyor.

34 doların üzerindeki bir kırılma, Polkadot fiyatını hızla 44 dolara çekebilir. Bu da, desenin üstünden alt trend çizgisine doğru olan yükseklik kullanılarak hesaplanan %28’lik bir hareket olur.

Polkadot’un ticaret hacmi, son 24 saat içinde önemli ölçüde düşüş gördü. Bu da büyük bir hareketin devam edebileceğini gösteriyor.

Bununla birlikte, DOT fiyatı 34 dolarlık temel direnç seviyesinde reddedilirse, kripto para 30 dolardan azalan üçgen modelinin alt sınırına düşebilir.

Kaynak: fxstreet

Sorumluluk Reddi: Bu, bir yatırım tavsiyesi değildir. Lütfen kripto para birimlerine yatırım yapmadan önce detaylı araştırın.


Twitter Hesabımızı Takip Ederek Anında Haberdar Olun! Twitter

Bizi Google Haberler'den de takip edebilirsiniz : @kriptofubi

Binance'da %10 Komisyon İndirimli Kayıt Yapmak İçin Tıklayın : %10 İndirimli Kayıt

Haber ve analizlere anında ulaşmak için Telegram Grubumuza Katılın: Telegram

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here