Litecoin (LTC) Fiyat Analizi : 20 Şubat

0
511

Litecoin, piyasa değeri 16.19 milyar dolarda kalması nedeniyle 244.05 dolardan işlem görüyordu. Kripto para birimi, yalnızca son 24 saatte %3.5 civarında yükseldi.

Litecoin grafiklerine baktığımızda, kripto paranın fiyatının kademeli olarak arttığını yansıttığını görüyoruz. LTC, 2021’de 135 dolardan işlem görmeye başladı. Daha sonra, %88’lik bir değer kazandı ve şu anda 243 dolardan işlem görüyor.

Mevcut fiyat, Şubat ayı boyunca uzanan yükselen kanalın bir parçasıdır. Fiyatın bu yükselişi, çeşitli direnç seviyelerini de aşmasını sağladı. Ancak, kripto para zirveye ulaştığı ve ana göstergeler de yükseliş yönlü olduğu için önümüzdeki hafta bir miktar düzeltme görülebilir.

Mevcut değer, 214.99 dolarlık destek seviyesinin üzerinde işlem görüyor, bu seviye kısa vadede LTC için bir konsolidasyon seviyesi olmaya devam edebilir.

Pazardaki ivmenin yüksek kaldığı görünüyor. Piyasadaki mevcut durum göz önüne alınırsa, Litecoin 214 dolarlık fiyat aralığında işlem görmeye devam edebilir. Ancak, fiyat konsolide edildikçe trend bir değişikliğe tanık olabilir ve uzun vadede devam ederse piyasada bir düzeltme görebiliriz.

Kaynak: ambcrypto

Sorumluluk Reddi: Bu, bir yatırım tavsiyesi değildir. Lütfen kripto para birimlerine yatırım yapmadan önce detaylı araştırın.


Twitter Hesabımızı Takip Ederek Anında Haberdar Olun! Twitter

Bizi Google Haberler'den de takip edebilirsiniz : @kriptofubi

Binance'da %10 Komisyon İndirimli Kayıt Yapmak İçin Tıklayın : %10 İndirimli Kayıt

Haber ve analizlere anında ulaşmak için Telegram Grubumuza Katılın: Telegram

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here