Dogecoin Fiyat Analizi: Yukarıya Mı Yoksa Aşağıya Mı Gidiyor? İşte Cevabı

0
1914

Dogecoin, Perşembe günkü geçici geri dönüş sonrası ayılar kontrolden çıkarken Cuma günkü satış oranını uzatmayı hedefliyor.

Dogecoin, bu ay şimdiye kadar SpaceX CEO’su Elon Musk‘ın tweet’lerine göre hareket etti, ancak genel olarak, çılgınlık azalırken eğilim aşağı yönlü oldu.

Dünyanın en büyük kripto borsalarından birinin operatörü olan Binance, yeni likidite talebini karşılamak amacıyla platformuna yakın zamanda Dogecoin vadeli işlemlerini de ekledi.

DOGE Fiyatı 0.04 Doların Altına Mı Gidiyor?

DOGE, 7 Şubat’ta 0.0881 dolar ile rekor seviyelere çıktıktan sonra düşen bir kanalda seyrediyor.

12 saatlik grafikte görüldüğü üzere, fiyat kritik yukarı eğimli 50 basit hareketli ortalama desteğini 0.0510 dolarda savunmaya çalışıyor.

Şiddetli destek aşağı yönlü baskılara yenik düşerse, Dogecoin düşen kanal desteğinde şu anda 0.0389 dolar seviyesinde olan keskin bir satışa tanık olabilir.

Göreceli güç endeksi şu anda daha düşük seviyeye işaret ediyor ve bu da aşağı yönde daha fazla alan olduğunu belirtiyor.

50-SMA desteği devam ederse, DOGE boğaları, düşen kanal direncinin ve 21-SMA’nın çakıştığı 0.0615 dolar seviyesinde güçlü bir bariyeri aşabilir.

İkincisinin üzerindeki kabul de, teknik bir kırılmaya yol açarak son düşüşü geçersiz kılarken, kapıları bir kez daha tüm zamanların en yüksek seviyesine doğru açacaktır.

Kaynak: fxstreet

Sorumluluk Reddi: Bu, bir yatırım tavsiyesi değildir. Lütfen kripto para birimlerine yatırım yapmadan önce detaylı araştırın.

 


Twitter Hesabımızı Takip Ederek Anında Haberdar Olun! Twitter

Bizi Google Haberler'den de takip edebilirsiniz : @kriptofubi

Binance'da %10 Komisyon İndirimli Kayıt Yapmak İçin Tıklayın : %10 İndirimli Kayıt

Haber ve analizlere anında ulaşmak için Telegram Grubumuza Katılın: Telegram

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here